Zpět na » Premier League » Manchester United a Borussia Dortmund jsou optimističtí ohledně přestupu Jadona Sancha

Premier League - Manchester United a Borussia Dortmund jsou optimističtí ohledně přestupu Jadona Sancha

Manchester United a Borussia Dortmund jsou optimističtí ohledně přestupu Jadona Sancha © express.co.uk - Jadon Sancho

4

Líbilo se

06.06. - NEPŘEHLÉDNĚTE Dočká se Manchester United letos v létě konečně své vysněné posily? Podle informací britských médií pokračují United v jednáních s Borussií Dortmund ohledně přestupu křídla Jadona Sancha a obě strany jsou optimistické ohledně dohody, která se nyní soustředí na přestupovou částku a strukturu plateb anglického klubu.

Manchester United měl o Sancha velký zájem už loni a tento příběh prakticky po celé léto plnil stránky novin. A nyní se zdá, že je už pouze otázkou času, kdy si obě strany plácnou.

Výrazným faktorem, proč se letošní jednání vyvíjejí mnohem rychleji, je především přestupová částka, která by měla být podstatně nižší než 108 milionů liber, které Dortmundu požadoval loni.

Mezi hlavní důvody patří nejen ekonomické dopady probíhající pandemie koronaviru, ale také fakt, že Sancho vstupuje do posledních dvou let svého kontraktu v Borussii.

Bundesligový klub je tak připraven naslouchat nabídkám za svoji hvězdu, Sancha ale prodá pouze v případě, že budou splněny všechny jeho podmínky týkající se ceny hráče a termínu přestupu.

Pokud se obě strany dohodnou, pak již prakticky nic nebude stát v cestě Sanchově přestupu do Premier League, jelikož anglický reprezentant se měl dohodnout s United na podmínkách přestupu již loni v létě.

U obou stran údajně panuje opatrný optimismus, že jednání dosáhnou úspěšného konce. Manchester United přitom není zdaleka jediným zájemcem o Sancha, což Dortmundu hraje do karet.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 06.06. Odpovědět

Tak už by to mohli dotáhnout do úspěšného konce Smajlík 7

Kuzma

Myslím, že jak Sancho, tak Haaland jsou na takové úrovni, že jim Borussia (a i Německá liga) už musí být malá. Měli oba buď letos nebo max příští sezónu odejít.

Messi777

BVB ma taku politiku proste vychovaju hviezdy a predaju ich za 5x tolko co ich kupili ale som zvedavy ze kde skoncia tito dvaja Haalanda by som rad videl v PL fyzicky pre neho liga ako stvorena

martyy_98

"Obě strany jsou optimistické" Ojéé, tak u Dortmundu bych tomu věřil, když tam ještě ve vyjednávání smrdí Woodward. Ti si mnou ruce jak ho debila natáhnou..

AVSuvorov
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články