Zpět na » Premier League » Jsme druhý nejlepší tým, ale příliš pozadu na to, abychom ohrozili první příčku, říká Ole Gunnar Solskjaer

Premier League - Jsme druhý nejlepší tým, ale příliš pozadu na to, abychom ohrozili první příčku, říká Ole Gunnar Solskjaer

Jsme druhý nejlepší tým, ale příliš pozadu na to, abychom ohrozili první příčku, říká Ole Gunnar Solskjaer © thesun.co.uk - Ole Gunnar Solskjaer

1

Líbilo se

05.06. - Manchester United dosáhl na nejlepší umístění v Premier League od odchodu Alexe Fergusona v roce 2013. Nicméně stále to na titul nestačilo a vítězem soutěžního ročníku se stal konkurenční Manchesterem City. Proto se trenér United Ole Gunnar Solskjaer rozhodl poslat majitelům Manchesteru United důkladnou zprávu s hodnocením uplynulého ročníku a nastínil i plány do budoucna.

Nor přivedl United k nejlepšímu umístění od chvíle, kdy Alex Ferguson klub v roce 2013 opustil. Solskjaer upřímně připustil, že v příští sezóně myslí na titul, a proto je nutné provést vylepšení týmu.

Ve svém projevu po porážce v zápase Evropské ligy ve Villarrealu minulý měsíc potvrdil, že se bude snažit posílit základní jedenáctku.

"Dva nebo tři hráči, kteří mají posílit základní XI určitě dorazí a dají tým dohromady. Je důležité, abychom příště šli ještě dále."

"Jsem si jistý, že naši uchazeči nebo vyzyvatelé se také budou chtít zlepšit a my se chceme zlepšit, jak jen můžeme."

Ole Gunnar Solskjaer spoke honestly following his side´s Europa League final defeat

Nyní svoje cíle ještě více rozebírá a majitelům posílá dopis, ve kterém píše:

"Jsme druhý nejlepší tým, ale příliš pozadu na to, abychom ohrožovali ty, kteří vyhráli. Pokud chceme vyhrát, tak musíme posílit,“ vysvětlil.

Solskjaer potvrdil, že v nadcházejícím přestupovém okně určitě dojde k určitým příchodům, přestože klub stále pociťuje finanční dopad kvůli pandemii.

"Samozřejmě se v přenosovém okně něco stane, svět se stal velmi odlišným než před 15-16 měsíci, musíme udělat nějaké kroky v přestupovém období."

"Nikdy není možné sedět. Neustále hledáte posily.“

"Fotbal je dynamický, takže se mohou stát neočekávané věci, jako jsou zranění, nemoc, nebo že se hráčům nebude chtít hýbat."

"Musíte vzít v úvahu možné scénáře. Nikdy si nesednu a nebudu si myslet, že nyní je tým takový, jaký chci já, protože vždy vidíte, jak někteří další hráči nebo jiné týmy dělají něco navíc.“

Majitel Joel Glazer ve svém projevu na začátku letošního roku navrhl, že by byl ochoten manažera podpořit, protože se snaží a po reakci na Superligu obě strany znovu začínají budovat společný most.

„Naši nejvyšší prioritou je a vždy bude soutěžit o nejdůležitější trofeje, hrát zábavný fotbal s týmem složeným z vysoce kvalitních hráčů a některých nejlepších domácích talentů na světě.“

„Pod Olem cítíme, že jsme naprosto na správné cestě,“ uvádí se v prohlášení.

"Úspěch na poli musí být podpořen pevnými základy. Podporovali jsme trvalé investice do týmu po mnoho let a budeme v tom pokračovat i nyní,“ uvádí majitel.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz, thesun.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 06.06. Odpovědět

Tak se hlavně nedohadujte o každou libru a nakupujte dříve, než vybrané hráče osloví konkureční týmy. Smajlík 7 Ti jsou schopni dotáhnout přestup během pár dní ...

Kuzma
Reklama
Reklama
Nejnovější články