Zpět na » Francie: Ligue 1 » Mbappé: Vždy si říkám, že jsem lepší než Messi a Ronaldo

Francie: Ligue 1 - Mbappé: Vždy si říkám, že jsem lepší než Messi a Ronaldo

Mbappé: Vždy si říkám, že jsem lepší než Messi a Ronaldo © elespanol.com - Kylian Mbappé

1

Líbilo se

09.04. - Hvězdě francouzského PSG sebevědomí rozhodně nechybí, což potvrzuje při každém svém hvězdném vystoupení. Kylian Mbappé se o své mentální síle rozpovídal pro rozhlasovou stanici RMC Sport, kde dokonce srovnal své úspěchy s legendami jako Cristiano Ronaldo a Lionel Messi.

Ve své krátké profesionální kariéře už čtyřikrát vyhrál francouzskou Ligue 1 a také ve francouzském reprezentačním dresu dosáhl na titul mistra světa, což je na jeho věk obdivuhodná bilance a není proto divu, že ho odborníci právem pasují za jednu z největších hvězd světového fotbalu.

Pro RMC Sport se hvězda PSG rozpovídala o své mentalitě, která je v životě každého sportovce mimořádně důležitá.

Ve své hlavě si vždycky říkám, že jsem nejlepší. Samozřejmě je to důležité, protože když jsi v tísni, nikdo jiný, než ty sám tě nebude tlačit dopředu," uvedl útočník, který je postrachem obrany každého soupeře PSG.

Mbappé zároveň dodává, že je nesmírně důležité věřit si za jakýchkoli okolností a ani na chvíli o sobě a svých schopnostech nepochybovat.

Pokaždé když vcházím na trávník, říkám sám sobě, že jsem nejlepší. Ato i přesto, že jsem hrál třeba na trávníku, kde byli Messi nebo Cristiano Ronaldo. Jsou to lepší hráči než já a dokázali i o hodně víc věcí než já. Ale ve své hlavě si vždycky říkám, že jsem nejlepší, protože se tak nelimitujete a snažíte se vydat ze sebe maximum," dodal mistr světa z roku 2018.

Rodák z Paříže v letošní sezoně nastřílel již 32 gólů v 38 zápasech. Naposledy se podílel dvěma góly při výhře PSG ve čtvrtfinále Ligy mistrů proti Bayernu Mnichov (3:2).

V současnosti se mi daří a budu se snažit, aby to pokračovalo celou kariéru," dodal.

Gabriela Průšová / sportbible.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články