Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Cristiano Ronaldo jedná s dalším potenciálním zájemcem. Místo Manchesteru United možná zamíří do PSG

Ostatní - Cristiano Ronaldo jedná s dalším potenciálním zájemcem. Místo Manchesteru United možná zamíří do PSG

Cristiano Ronaldo jedná s dalším potenciálním zájemcem. Místo Manchesteru United možná zamíří do PSG © manchestereveningnews.co.uk - Cristiano Ronaldo

3

Líbilo se

27.04. - NEPŘEHLÉDNĚTE Cristianu Ronaldovi po konci sezóny končí v Juventusu smlouva a je velice nepravděpodobné, že bude prodloužena. Agenti známé značky CR7 údajně jednají hned s několika možnými zájemci. Na prvním místě měl být Manchester United, který touží, aby se Ronaldo vrátil tam, kde už jednou hrál, ale v posledních dnech se do boje vložil i tým z Francie. Konktrétně PSG, která nabízí lepší podmínky.

Ronaldo se přestěhoval do Turína s nadějí, že se stane teprve druhým hráčem, který vyhraje legendární Ligu mistrů se třemi různými kluby. To se ovšem s Juventusem doposud nepovedlo a zřejmě už ani nepovede.

Navíc o titulu v Sérii- A je již rozhodnuto. Tuto trofej si odnáší Inter a zmiňovaný Juventus bude rád, když udrží pozici TOP-4, která mu zajistí účast v příští sezoně v Lize mistrů. Fanoušci jsou z výkonů portugalského hráče dlouhodobě zklamaní a Ronaldo se v Turíně již necítí komfortně.

Ronaldo, kterému bude v příští sezóně 37 let, bude bezpochyby chtít ukončit svou kariéru v Evropě, v klubu se kterým má šanci něco vyhrát a bude se tam cítit sebejistě.

A to je právě Manchester United, který má velký zájem přivézt Ronalda a s ním v příští sezóně vyhrát Premier League i Ligu mistrů. Do dnešního dne to byla nejpravděpodobnější varianta, kam by mohl Ronaldo zamířit.

Dnes zahraniční média přišla s informací, že Ronaldo by si rád zahrál nejvyšší francouzskou soutěž a PSG je ochotna nabídnout lepší podmínky než konkurent z Britských ostrovů.

Ronaldův agent Jorge Mendes by byl rád, kdyby jeho klient přestoupil do United, ale Ronaldo se domnívá, že jeho šance na šestou medaili v Lize mistrů jsou v Paříži větší než v Manchesteru.

Existují také pochybnosti o tom, zda by si United mohl dovolit platit Ronaldovi astronomický plat, který je jednou z podmínek, což pravděpodobně neovlivní zájem PSG o portugalskou hvězdu.

Ronaldo v této sezóně nastřílel 32 gólů v 39 utkáních ve všech soutěžích.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz, fourfourtwo.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články