Zpět na » Serie A » Bývalá hvězda Interu Milán v problémech. Guarína zadržela policie za domácí násilí

Serie A - Bývalá hvězda Interu Milán v problémech. Guarína zadržela policie za domácí násilí

Bývalá hvězda Interu Milán v problémech. Guarína zadržela policie za domácí násilí © vivedeporte.com - Fredy Guarín

0

Líbilo se

07.04. - VIDEO Někdejší kolumbijská hvězda milánského Interu Fredy Guarín čelí obrovskému problému. Na sociální sítě se dostalo video, ve kterém ho policista v zakrvácených džínách vytahuje z domu a zatýká poté, co byl obviněn z domácího násilí.

Dnes už 34letý záložník kolumbijského Millonarios F.C., který pět let působil na milánském San Siru v dresu Interu, se během zásahu policisty vzpíral a podle roztrhaného trička předtím i fyzicky bojoval. Tamní policejní generál Jorge Vargas uvedl, že kolumbijský fotbalista byl pod vlivem drog.

Kolumbijská média uvedla, že Guarín před zásahem policie napadl svého otce a následně i další členy rodiny, za což byl následně zpacifikován a zatčen. Policii na něj zavolala vlastní rodina.

Fyzicky napadl rodiče a ti na něj zavolali policii," potvrdil Vargas.

Kolumbijský záložník má za sebou bohatou a úspěšnou fotbalovou minulost v Evropě. Z francouzského St. Étienne se přesunul do portugalského Porta, s nímž ovládl Evropskou ligu a následně si vybojoval angažmá v milánském Interu.

Po pěti letech na San Siru zamířil do Číny, kde strávil čtyři sezony a po krátkém působení v Brazílii se vrátil do rodné Kolumbie, kde obléká dres Millonarios. Nedávno si vzal volno aby vyřešil nějaké osobní problémy a zdá se, že ty ho dohnaly až na policejní stanici.

Gabriela Průšová / sportbible.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Určitě rasovej útok ze strany rodičů...

NoIscoNoDisco
Wazz - 07.04. Odpovědět

hodně ubohý no, jak od něj, tak od tebe... Smajlík 12

Wazz
Reklama
Reklama
Nejnovější články