Zpět na » Premier League » Dostane Sancho v United druhou šanci? Ratcliffe se možná zasadí o jeho návrat

Dostane Sancho v United druhou šanci? Ratcliffe se možná zasadí o jeho návrat

Dostane Sancho v United druhou šanci? Ratcliffe se možná zasadí o jeho návrat © iconsport.photo - Sanchovy dny v Manchesteru možná ještě nejsou sečteny

0

Líbilo se

29.02. - Málokterý fanoušek Manchesteru United ještě počítá s tím, že by Jadon Sancho měl na Old Trafford znovu nastoupit. Minimálně ne pod trenérem Erikem ten Hagem. Kartami ale ještě může zamíchat nový člen nejvyššího vedení klubu a to sice Sir Jim Ratcliffe. Ten hodlá v létě na individuální bázi posoudit všechny hráče, kteří jsou aktuálně vysláni po hostováních.

71letý podnikatel je vlastníkem obří chemické společnosti INEOS, jež přednedávnem dokončila nákup 25 % slavného manchesterského celku. Ratcliffe se zároveň netají tím, že hodlá významným způsobem mluvit do sportovního směřování klubu. Shodne se ale na všem s hlavním koučem ten Hagem?

Jadon Sancho se od svého příchodu v roce 2021 nikdy v dresu Red Devils pořádně neprosadil, hráčova nepříznivá situace ovšem nabrala na podzim ještě mnohem větších rozměrů. Ten Hag veřejně zpochybnil křídelníkův přístup k tréninku, což 23letý mladík pochopitelně těžko kousal. Vše vygradovalo v půlroční hostování zpátky do Borussie Dortmund, odkud původně přestoupil.

Po návratu do Signal Iduna Parku se zatím Sanchovi nedaří podle představ a je otázkou, zda se během krátkého období stihne znovu sžít s týmem a dostat do formy. Neméně zajímavé bude ale tak či tak sledovat, kam se bude jeho kariéra ubírat poté.

Ratcliffe údajně nechce klub připravit o talent, kterým Sancho nepochybně disponuje. Podobně prý pohlíží také na Masona Greenwooda, ten zase po zproštění viny ze znásilnění hostuje v Getafe. Pokud ale ještě tou dobou bude stát u kormidla ten Hag, jen těžko si lze představit, že by se s těmito kroky ztotožnil.

Vojtech Olšr / fotbalportal.cz

Nejnovější články