Zpět na » Premier League » Erik ten Hag chce po Fulhamu omluvu za video na TikToku, které zesměšňuje Bruna Fernandese

Erik ten Hag chce po Fulhamu omluvu za video na TikToku, které zesměšňuje Bruna Fernandese

Erik ten Hag chce po Fulhamu omluvu za video na TikToku, které zesměšňuje Bruna Fernandese © iconsport.photo, fotbalportal.cz - Bruno Fernandes

3

Líbilo se

29.02. - VIDEO Fulham by se měl podle Erika ten Haga omluvit za zveřejnění videa na TikToku, které podle hlavního manažera Red Devils zesměšňuje kapitána Manchesteru United Bruna Fernandese. Na videu je vidět, jak domácí záložník během sobotní porážky United 1:2 od Cottagers padá k zemi, chytá se za nohu a rychle vstává.

Klip je doprovázen veselou hudbou a opatřen titulkem: „So glad he´s OK.“

„To není v pořádku. Naprosto mimo mísu a špatně. Měli by se za to omluvit,“ řekl manažer United Erik ten Hag.

Patnáctivteřinové video bylo zveřejněno na oficiálním účtu Fulhamu na TikToku.

Na klipu, o kterém se Erik ten Hag dozvěděl na čtvrteční mediální konferenci, ale neviděl ho, je vidět, jak se Fernandes dostává do kontaktu se záložníkem Fulhamu Sašou Lukičem a jde k zemi.

Hra pokračuje, aniž by byl nařízen volný přímý kop, a poté je vidět, jak se devětadvacetiletý hráč rychle staví na nohy a dožaduje se míče.

Na otázku, zda si Fernandes získává pověst simulanta, Ten Hag odpověděl, že se na něj hráči soupeře zaměřují.

United, kteří ve středu v pátém kole FA Cupu porazili Nottingham Forest 1:0, se v neděli představí v derby Premier League na hřišti Manchesteru City.

„Myslím, že v sobotu to byl určitě faul. Bylo to špatně posouzeno z médií, sociálních sítí, aby ho z toho obvinili. Rozhodčí by ho měli chránit,“ řekl Nizozemec Erik ten Hag.

„Je to velmi vášnivý fotbalista. Velmi kreativní fotbalista. Vytvoří toho nejvíc v celé Premier League.“

„Soupeři se na něj zaměřují, zejména po sobotě. Mám pocit, že by ho rozhodčí měli chránit. Od začátku zápasu po něm šli, bylo to očividné.“

Kam dál?

Michal Čermák /

Související odkazy
Nejnovější články