Zpět na » Premier League » Jste hráčem Manchesteru City a přijdete pozdě na sraz? Kyle Walker prozradil, co vás čeká a pokuty to nejsou

Premier League - Jste hráčem Manchesteru City a přijdete pozdě na sraz? Kyle Walker prozradil, co vás čeká a pokuty to nejsou

Jste hráčem Manchesteru City a přijdete pozdě na sraz? Kyle Walker prozradil, co vás čeká a pokuty to nejsou © iconsport.photo - Kyle Walker prozradil co vás čeká a nemine

2

Líbilo se

18.09. - Dodržování času je v poslední době žhavým tématem poté, co se o pozdním příchodu Sancha začalo mluvit v souvislosti s jeho hádkou s manažerem ten Hagem. Obránce City Kyle Walker prozradil, jakým netradičním způsobem jsou hráči trestáni v případě, že se nedorazí včas na domluvený sraz.

Kluby na nejvyšší úrovni mají obvykle zavedeny pokutové systémy pro případy, kdy hráči nedodržují přísná pravidla. V City, pokud hráč přijde pozdě na týmovou schůzku, je potrestán jiným způsobem. Na tiskové konferenci před střetnutím evropských šampionů s Rudou hvězdou Bělehrad Walker řekl: "V Man City se pokuty nedávají. Pokud přijde o deset minut později na týmovou schůzku, platí se jídlo. Jestli je někdo, kdo je má vybírat, tak je to Ruben [Dias] a Rodri..."

Riyad Mahrez musel neslavně zaplatit za celé týmové jídlo poté, co si spletl čas, jak je vidět v dokumentu ze zákulisí na kanálu City na YouTube. Zatímco přímé pokuty nejsou v City tak běžné, manažer Pep Guardiola si v sezoně 2020/21 finanční trest vynutil. V zápase proti Marseille se pustil do Phila Fodena kvůli volnému kopu, ale poté, co mu to anglický reprezentant vrátil, se Guardiola omluvil a pokutu udělil sám sobě - peníze putovaly do hráčské kasy.

Walker, který na Etihad Stadium podepsal novou smlouvu, byl v této sezoně po odchodu Ilkaye Gundogana kapitánem ve všech zápasech City kromě jednoho a bude v tom pokračovat.

Spolu s Kevinem De Bruynem, Rodrim, Rubenem Diasem a Bernardem Silvou je součástí pětičlenné vedoucí skupiny.
Podle deníku The Independent to Walker vysvětlil: "Došlo k hlasování kapitánů a bylo vybráno pět hráčů, kteří povedou tým po celou sezónu a budou hlídat kasu a vybírat případnou restauraci."

petr magasanik / twitter.com

Nejnovější články