Zpět na » Premier League » Manchester United má problém. Do hry o Harryho Kanea se vkládá Real Madrid

Manchester United má problém. Do hry o Harryho Kanea se vkládá Real Madrid

Manchester United má problém. Do hry o Harryho Kanea se vkládá Real Madrid © iconsport.photo, fotbalportal.cz - Harry Kane

0

Líbilo se

05.06. - Bílý balet přichází o Karima Benzemu, který v létě změní působiště. Jeho kroky zřejmě povedou do Saúdské Arábie. Real Madrid proto bude shánět okamžitou náhradu. Za svůj hlavní přestupový cíl označil Harryho Kanea z Tottenhamu. Na toho si dělá zálusk Manchester United. Daniel Levy má za svého kapitána požadovat minimálně 100 miliónů liber.

Podle deníku Marca je Harry Kane hlavním cílem Los Blancos, kteří se snaží nahradit odcházejícího Karima Benzemu. Španělský list uvádí, že Real Madrid již zahájil jednání s předsedou Spurs Danielem Levym, který za anglického kapitána požaduje nejméně 100 milionů liber.

Zájem o Kanea je velký poté, co hráč údajně Tottenhamu oznámil, že nemá zájem prodloužit svou současnou smlouvu, která vyprší za 12 měsíců. Manchester United byl považován za hlavního favorita na jeho podpis, přičemž Erik ten Hag je velkým obdivovatelem devětadvacetiletého útočníka. Zájem Realu by však mohl vše změnit.

Španělští giganti mají kouzlo, kterému se může vyrovnat jen málokterý klub, a také téměř jistotu trofejí a fotbalové Ligy mistrů. Myšlenka na spojení s hráči jako Vinicius Jr. nebo Rodrygo se Kaneovi jistě zamlouvá a uvědomuje si, že pokud chce na sklonku své kariéry získat nějakou velkou trofej, musí ze Spurs odejít.

United stále doufají, že se jim podaří Kanea přesvědčit, aby zůstal v Anglii. Kanea pohání myšlenka překonat rekord Alana Shearera v počtu vstřelených branek v Premier League. Kane, který má v současnosti na kontě 213 gólů po třicetigólovém tažení, zaostává za legendou Newcastlu United o pouhých 47 zásahů. Odchodem na Old Trafford by měl Kane větší šanci tento milník překonat.

Kam dál?

Michal Čermák / fourfourtwo.com, fotbalportal.cz

Noviny
Nejnovější články