Zpět na » Primera Division » Harry Kane je údajně blízko Realu Madrid

Harry Kane je údajně blízko Realu Madrid

Harry Kane je údajně blízko Realu Madrid © iconsport.photo - Harry Kane stojí před velmi důležitým rozhodnutím

0

Líbilo se

08.06. - Ztráta Karima Benzemy je pro Real Madrid ohromně citelná. Ačkoliv letos spoustu zápasů vynechal, dal 31 branek a ty byly klíčové. Los Blancos tak musí hledat náhradu a je jasné, že jí nebude Joselu, který má přijít na hostování z Espanyolu. Má jí být Harry Kane. Kapitán anglické reprezentace je podle španělských novinářů blízko dohodě s královským klubem.

Harry Kane se stal v Anglii legendou. Z hráče, který se nedokázal prosadit na hostování v nižších soutěžích se stala superstar Premier League, nejlepší střelec historie Albionu a muž, jenž může ohrozit gólový rekord Alana Shearera. A to vše v dresu Tottenhamu. Tím přecházíme k velmi důležité věci. Kane v životě nevyhrál žádnou trofej kromě Audi Cupu, předsezónního turnaje. To je na takového hráče opravdu smutná bilance a je to ohromná škoda. Kaneovi bude v létě 30 a zas tolik času mu nezbývá. Chce to přestup.

Letošní sezóna byla z jeho strany střelecky nejúspěšnější společně se sezónou 2017/18. V obou ročnících dal 30 gólů. Zatímco tehdy Tottenham bojoval o druhé místo v lize a byl rok od finále Ligy mistrů, letos se Spurs ani nedokázali probojovat do evropských pohárů. Hrozná sezóna. Antonio Conte shořel a finiš sezóny po jeho odvolání pod trenérem Stellinim byl snad ještě horší. Nevypadá to, že by se Tottenhamu blýskalo na lepší zítřky. Čeká ho další těžká sezóna pod novým a poměrně nezkušeným manažerem, jehož největším klubem byl dosud Celtic. Kane má nejvyšší čas.

Real Madrid ztratil Karima Benzemu, který podepsal v Al-Ittihad a bude shánět novou jedničku do útoku. Přijít má veterán Joselu, ale ten měl být Benzemovým náhradníkem, ale jeho místo stoprocentně nepřevezme. Má ho převzít právě Kane. Brzy 30letý forvard nebude levnou záležitostí, ale byl by naprosto klíčovou posilou. Podle novináře Alfreda Pedully jde všechno velmi dobře. Kane je přestupu nakloněn. Liší se ale finanční představy klubů. Tottenham požaduje přes 100 milionů eur, zatímco Real se chce dohodnout na částce okolo 90+bonusy. Dohoda ale není daleko.

David Suchý / goal.com

Nejnovější články