Zpět na » Premier League » Harry Kane je prioritou letních plánů Manchesteru United. Chce i Declana Rice a Masona Mounta

Harry Kane je prioritou letních plánů Manchesteru United. Chce i Declana Rice a Masona Mounta

Harry Kane je prioritou letních plánů Manchesteru United. Chce i Declana Rice a Masona Mounta © iconsport.photo, fotbalportal.cz - Harry Kane

1

Líbilo se

25.05. - V létě plánují další velké posílení kádru. Erik ten Hag už si podle všeho vyhlédl hlavní nové akvizice Manchesteru United. Na vrcholu jeho „nákupního“ seznamu má být Harry Kane, ostrostřelec Tottenhamu. Gólového hrotového útočníka United nutně potřebují. Dále chtějí Masona Mounta z Chelsea a také Declana Rice z West Hamu. U něj je hlavním favoritem na získání Arsenal.

Manchester United se v létě pokusí podepsat Harryho Kanea, Declana Rice a Masona Mounta. Cílem číslo 1 United je útočník Tottenhamu Kane, o kterého manažer Erik ten Hag stojí nejvíce.

Je nepravděpodobné, že se podaří podepsat všechny tři hráče, a vše závisí na blížícím se převzetí United, o které se ucházejí katarští investoři a Sir Jim Ratcliffe z INEOS.

Harry Kane, Declan Rice a Mason Mount jsou přesně těmi typy, které nizozemský kouč v kabině chce.

Jak již dříve tento týden informoval Sky Sports News, United nemají zájem o útočníka PSG Neymara, který byl zprostředkovaně nabídnut klubu z Premier League.

Katarská nabídka United, kterou vede šejk Jassim Bin Hamad Al Thani, nemá žádné letní cíle. Soustředí se na snahu o koupi klubu a na začátku tohoto měsíce podali zvýšenou čtvrtou nabídku.

Pokud by skupina v nabídce na převzetí uspěla, neznamenalo by to, že se pokusí podepsat Neymara.

Manchester United je favoritem na zisk Mounta

United se stali hlavními uchazeči o podpis Masona Mounta - pokud v létě opustí Chelsea. Největší zájem o anglického záložníka projevuje klub Erika ten Haga, a to před konkurenčním Liverpoolem.

Je také známo, že se již několikrát dotazovali na jeho možnou dostupnost v této sezóně a že je povzbudila jeho komplikovaná situace na Stamford Bridge.

Mountova smlouva vyprší v roce 2024 a - vzhledem k tomu, že Chelsea chce, aby zůstal - se v průběhu pro tým i hráče náročné sezóny vedla jednání o nové smlouvě.

Hráč se však musí vejít do mzdové struktury, kterou se Chelsea snaží zavést, a tato jednání zatím dohodu nenašla.

To vedlo Liverpool k tomu, že projevil zájem o Mounta, kterého zastupuje Neil Fewings ze společnosti Wasserman, která - mimo jiné - zastupuje Virgila Van Dijka a Jordana Hendersona.

Předpokládá se však, že Manchester United nyní předběhl své rivaly, přičemž Newcastle spolu s Tottenhamem situaci rovněž pozorně sleduje.

Očekává se, že Mauricio Pochettino bude po svém jmenování novým manažerem Chelsea jednat s Mountem, což může změnit dynamiku situace.

Uvidíme, zda Pochettino považuje záložníka za nedílnou součást svých plánů a může ovlivnit jeho rozhodnutí, zda se vrátí do klubu, kde byl vychován.

Pokud však Mount vidí svou budoucnost jinde, Chelsea je připravena ho prodat, ale bude za čtyřiadvacetiletého hráče požadovat více než 70 milionů liber.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články