Zpět na » Premier League » Chelsea jedná o příchodu hvězdy Sportingu Manuela Ugarteho. Ve hře je však i PSG

Premier League - Chelsea jedná o příchodu hvězdy Sportingu Manuela Ugarteho. Ve hře je však i PSG

Chelsea jedná o příchodu hvězdy Sportingu Manuela Ugarteho. Ve hře je však i PSG © iconsport.photo - Manuel Ugarte

0

Líbilo se

30.05. - Chelsea podle zdrojů televizní stanice Sky Sports již vedla jednání o možném podpisu jednoho ze svých letních přestupových cílů Manuela Ugarteho. Přestože uruguayský reprezentační záložník má ve Sportingu Lisabon smlouvu až do roku 2026, součástí kontraktu má být výkupní klauzule ve výši 60 milionů eur.

Chelsea v pondělí oznámila příchod nového trenéra Mauricia Pochettina a předpokládá se, že argentinský kouč bude dělat změny v kádru, přičemž v plánu má zaměřit se především na podpis nového brankáře, záložníka a útočníka.

A právě záložní řadu týmu ze Stamford Bridge by mohl posílit uruguayský defenzivní záložník Sportingu Lisabon Manuel Ugarte, kterého si Pochettino vyhlédl jako jednoho ze svých letních cílů.

Ugarte má ve Sportingu smlouvu do roku 2026, trenér portugalského klubu Ruben Amorin ale připouští, že mladého záložníka bude složité udržet, zvláště po neúspěchu Sportingu v boji o kvalifikaci do příštího ročníku Ligy mistrů.

Kromě Chelsea neunikly Ugarteho skvělé výkony v letošní sezóně ani dalšímu velkoklubu v podobě PSG, nicméně portugalský deník Record uvádí, že 22letý záložník dává přednost anglickému klubu.

Ugarte má ve smlouvě výkupní klauzuli ve výši 60 milionů eur, za kterou jej může případný zájemce vykoupit, Chelsea by se ale údajně ráda dohodla se Sportingem na nižší částce a jako součástí výměny měla nabídnout útočníka Davida Datra Fofanu.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Nejnovější články