Zpět na » Premier League » Chelsea chce obnovit spolupráci Pochettina s Leandrem Paredesem

Premier League - Chelsea chce obnovit spolupráci Pochettina s Leandrem Paredesem

Chelsea chce obnovit spolupráci Pochettina s Leandrem Paredesem © iconsport.photo - Leandro Paredes aktuálně hostuje v Juventusu

2

Líbilo se

25.05. - Prioritou Chelsea bude kromě útočníka také defenzivně laděný záložník a na seznamu vedení je poměrně překvapivé jméno. V kontaktu totiž mají být s Leandrem Paredesem, jenž je kmenovým hráčem PSG, ale letos hraje za Juventus. Jedním z hlavních důvodů má být Mauricio Pochettino, který se stane novým trenérem Chelsea a s Paredesem spolupracoval už v Paříži.

Leandro Paredes se z Argentiny už jako velmi mladý přesunul do Itálie. Nejdříve formou hostování do Chieva Verona, později na přestup do AS Řím. Prosadil se ale až na hostování v Empoli, po kterém se stal v Římě oporou a žhavým zbožím na trhu. Překvapivě si ale vybral ruský Zenit Petrohrad. Důrazný argentinský záložník byl hvězdou Zenitu dva roky, než ho za 40 milionů eur přivedlo PSG. Nikdy sice nebyl vyloženě klíčovým hráčem, problémy měl i se zdravím, ale vždy si svou práci odvedl na výbornou a jeho černá práce byla vysoce ceněná.

Christophe Galtier s ním už ale do nové sezóny nepočítal a tak si mohl 28letý Paredes hledat nové angažmá. Zamířil na hostování do Juventusu. Ten ale prožívá velmi složitou sezónu spojenou s odečtem bodů a ani Paredes z individuálního hlediska nemá svůj ročník. Odehrál 24 zápasů, ale jen v 8 hrál od prvních minut. Juventus nemá zájem si ho nechat a v létě se vrátí do PSG. Ani tam ale nemá budoucnost a bude si hledat nový klub. Možná trochu překvapivě o něj stále mají zájem kluby zvučných jmen.

V kontaktu s jeho agentem mají být zástupci Chelsea. Ta hledá nového záložníka, který bude plnit defenzivní úkoly a Paredes se zná s Mauriciem Pochettinem, který Chelea převezme. Jeho hodnota je aktuálně pouhých 12 milionů eur a smlouva mu končí už příští léto. K mání by tedy mohl být opravdu za hubičku. Jenže nejen Chelsea se o Paredese má zajímat. Mezi zájemci má být i Atlético Madrid. Paredesovi je stále jen 28 let a dobré roky má stále před sebou, přestože poslední sezóny nebyly nejlepší.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

….bude k popukání, až dá Pochettino přednost Fulhamu Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 13 Smajlík 13

MUFC_RedArmy
Nejnovější články