Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: O Mac Allistera se perou TOP kluby Premier League, Messi plánuje zůstat v Evropě

Ostatní - Přestupové spekulace: O Mac Allistera se perou TOP kluby Premier League, Messi plánuje zůstat v Evropě

Přestupové spekulace: O Mac Allistera se perou TOP kluby Premier League, Messi plánuje zůstat v Evropě © iconsport.photo - Mac Allister

0

Líbilo se

10.04. - BULVÁRNÍK Ačkoli je sezóna teprve v polovině, už se objevují první zákulisní informace o možných přestupech. Tento týden přinesl nespočet zajímavých spekulací. Pojďme se podívat na aktuálně nejsledovanější zprávy z přestupového trhu, které nám uplynulý týden přinesl.

Dotáhne Arsenal v létě přestup Dušana Vlahoviče?

Dušan Vlahovič je jedním z hráčů, kteří by měli během letní přestávky opustit kádr Juventusu a přinést do jeho pokladny tolik potřebné finanční prostředky. Srbský internacionál má v Evropě vynikající jméno a jeho pověst ho předchází zejména v Premier League. Právě tam by měl 22letý útočník zamířit. O podpis Dušana Vlahoviče se v zimním přestupovém období pokoušel londýnský Arsenal, ale Juventus jednání ukončil hned na začátku, což se v létě pravděpodobně nestane. Aktuální lídr anglické ligy má o útočníka velký zájem a vzájemné sympatie panují i na druhé straně. (fichajes.net)

Díru na hrotu Manchesteru United by měl vyplnit Victor Osimhen

Manchester United podle nové zprávy označil hvězdu Neapole Victora Osimhena za jeden ze svých hlavních cílů pro letní přestupové období. Football Insider tvrdí, že Osimhen by mohl být útočníkem, který zaplní prázdné místo po skončení Weghorstova hostování, přičemž Ten Hag hledá dlouhodobou náhradu za Cristiana Ronalda poté, co portugalská legenda v prosinci po vzájemné dohodě klub opustila. (Zdroj: sportbible.com)

O Mac Allistera se perou top kluby Premier League

Liverpool, Manchester United a Arsenal jsou spojovány s přestupem argentinské hvězdy mistrovství světa Alexise Mac Allistera. Záložník Brightonu je jedním z nejžádanějších hráčů v Premier League a v tomto období se výrazně podílel na úspěchu svého klubu. Mac Allisterův status ve světovém fotbale se navíc výrazně zvýšil poté, co 24letý hráč v Kataru výrazně přispěl k první korunovaci Argentiny na mistrovství světa od roku 1986. Hráč, kterého legenda Manchesteru City Sergio Aguero označil za génia, je nyní na seznamu přání některých největších světových klubů. (Zdroj: sportbible.com)

Opustí nadobro Mariano Díaz Real Madrid?

Mariano Díaz je jedním z hráčů, kterých by se měl Real Madrid zbavit. V madridském klubu nedostává mnoho příležitostí, a tak se svým platem není pro klub výhodný. Jedním z vážných zájemců o útočníka z Dominikánské republiky by měl být Leeds United a trenér Javi Gracía. Do nové sezony vstoupí jako třicetiletý a bude mít pravděpodobně poslední šanci sám něco dokázat, a nejen stát za úspěchem klubu. (Zdroj: goal.com)

Lionel Messi odmítl 400 milionů eur ročně ze Saúdské Arábie a prohloubil tak zvěsti o svém návratu do Barcelony

Podle Fabrizia Romana dostal Messi ze Saúdské Arábie neuvěřitelnou nabídku 400 milionů eur ročně. Tu však okamžitě odmítl a prohlásil, že jeho absolutní prioritou je zůstat v Evropě. Argentinec dostal také nabídku na prodloužení smlouvy od PSG, ale v klubu nechce pokračovat. Jediným týmem z Evropy, který o Messiho oficiálně projevil zájem, zůstává Barcelona. (Zdroj: barcablaugranes.com)

/ sportbible.com, fichajes.net, goal.com, barcablaugranes.com

Nejnovější články