Zpět na » Premier League » Tottenham už je v kontaktu s Julianem Nagelsmannem. Přijde však zřejmě nejdříve po sezóně

Tottenham už je v kontaktu s Julianem Nagelsmannem. Přijde však zřejmě nejdříve po sezóně

Tottenham už je v kontaktu s Julianem Nagelsmannem. Přijde však zřejmě nejdříve po sezóně © iconsport.photo, fotbalportal.cz - Julian Nagelsmann

1

Líbilo se

28.03. - SLEDUJEME Kormidlo u kapitánského můstku Tottenhamu Hotspur je volné. Antonio Conte byl vyhozen a hledá se nový lodivod. Podle zdrojů stanice Sky Sports už je vedení londýnského klubu v kontaktu s jedním z favoritů na uvolněný post - s Julianem Nagelsmannem. Ten přišel o práci minulý týden, kdy byl odvolán z pozici hlavního kouče Bayernu Mnichov.

Tyto dvě změny spustily dominový efekt. Julian Nagelsmann skončil v Bayernu Mnichov i přesto, že bavorský celek vede Bundesligu a v Lize mistrů postoupil přes Paris Saint-Germain do čtvrtfinále. Na jeho místo přišel Thomas Tuchel, jenž na začátku sezóny skončil v Chelsea.

Tottenham pak minulý týden odvolal Antonia Conteho, což bylo otázkou času. Vaz mu zlomila velmi otevřená kritika vlastních hráčů a v podstatě i celého klubu.

Kohouti už podle německé televize Sky navázali kontakt s Julianem Nagelsmannem. Ten patří mezi favority na uvolněný post. Nagelsmann si vzal nějaký čas na rozhodnutí. Údajně je spojován i s Realem Madrid.

Vedení Tottenhamu potvrdilo, že zatím povede tým Cristian Stellini, Conteho krajan a asistent. Měl by vést Spurs až do konce aktuální sezóny jako dočasný hlavní manažer.

Antonio Conte je nyní v Turíně se svou rodinou a byl rád, kdyby bylo jeho další angažmá v rodné Itálii. V Serii A však není mnoho klubů, které by byly ochotny splnit jeho patové požadavky. Navíc by si jistě řekl o značné posílení kádru.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články