Zpět na » Primera Division » Real Madrid monitoruje situaci Harryho Kanea

Primera Division - Real Madrid monitoruje situaci Harryho Kanea

Real Madrid monitoruje situaci Harryho Kanea © iconsport.photo - Harry Kane nikdy nic nevyhrál

0

Líbilo se

18.03. - Ani letos to nebude rok, kdy Harry Kane do zaprášené vytríny trofejí Tottenhamu přinese vysněnou trofej. Spurs opět neprožívají ideální ročník, trenér Conte je zřejmě na odchodu a Harry Kane na prahu třicítky nikdy nic nevyhrál. Jeho situaci sledují kluby jako Manchester United, ale nově se o kapitána Albionu zajímá i Real Madrid, který věří, že v jeho propsěch bude hrát to, že není ligovým konkurentem Spurs.

Harry Kane je zřejmě vůbec nejlepším hráčem, který kdy dres Tottenhamu oblékal. Tento historický klub má spoustu legend, ale Harry Kane nad nimi vyčnívá, Pronásleduje rekord Alana Shearera, je již nejlepším střelcem klubových dějin, ale ve svých 29 letech ještě nikdy nic nevyhrál. Přesto klubu zůstal věrný, přestože to možná jeho volba nebyla. Ani v letošní sezóně se pro kapitána Spurs nenajde trofej, kterou by se svými spoluhráči zvedl nad hlavu. Hlavním cílem tak je, udržet si umístění v top 4.

Možná ale přišel čas, aby si střelec 270 gólů za kohouty řekl o novou výzvu, která by ho dovedla k tomu, pro co se fotbal hraje. To něco jsou trofeje, které Tottenham na dozoru nemá. Letos se od nich možná vzdálil. Právě Kane je prakticky jediným tahounem útoku, jelikož jeho parťák Son prožívá nejhorší sezónu od té své premiérové v Londýně. Antonio Conte zřejmě Tottenham v létě opustí a jak to s klubem bude je nejisté.

Harry Kane

O Harryho Kanea se tak údajně zajímá třeba Manchester United. Pro jakýkoliv klub na světě by byl Harry Kane obrovskou zbraní. Faktem prostě je, že za posledních 10 let byste moc lepších útočníků na světě nenašli a dokazuje to rok co rok. Nově se má o střelce letošních 20 ligových branek zajímat i Real Madrid. Los Blanco věří, že v jejich prospěch by při případném jednání mohlo hrát to, že není konkurentem Tottenhamu v Premier League, kterého by přestupem jednoznačně posílil.

Karim Benzema přeci jen stárne a jeho zdraví letos není vůbec pevné. Kane by tak mohl být jeho budoucí náhradou. Otázkou však může být, zda Kane nechce zůstat v Premier League, aby mohl překonat rekord Alana Shearera, který dal v nejvyšší anglické lize rekordních 260 branek. Potřeboval na to ale přes 440 zápasů, zatímco Kane má 203 branek už po 309 utkáních.

David Suchý / dailymail.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články