Zpět na » Premier League » Hráči Tottenhamu chtějí odchod Conteho

Premier League - Hráči Tottenhamu chtějí odchod Conteho

Hráči Tottenhamu chtějí odchod Conteho © iconsport.photo - Conte podporu svých hráčů nemá

0

Líbilo se

20.03. - Antonio Conte je v Tottenhamu nepřítelem číslo jedna, ačkoliv je jeho vlastním trenérem. Po tiskové konferenci kde se ostře pustil do hráčů i klubu samotného je jeho pozice v ohrožení ještě před tím, než mu v létě vyprší smlouva. Jeho odchod údajně chtějí samotní hráči, kteří prostě nejsou schopni snést pravdu a s italským trenérem věc řeší i majitel Daniel Levy.

Když Antonio Conte po úspěšném období v Interu Milán přebíral Tottenham, fanoušci si od toho slibovali trofeje, které v klubové vitríně chybí. Conte je úspěšný a cílevědomý kouč, který jde přes mrtvoly. Jenže v Tottenhamu očekávání nenaplnil. Dostal sice klub do Ligy mistrů, ale tým byl kritizován za předvedené výkony, a dost podobně na tom tým je i nyní. Je na 4. místě zaručujícím Ligu mistrů, ale nikdo ani neví, jak se to Spurs povedlo. Nehrají dobře, ztrácí body, ale stejně mají dostatek bodů na čtvrtou pozici.

Po remíze se Southamptonem se ale narušená stavba úspěšného Tottenhamu definitivně zbortila. Conte byl nedávno ve veřejné přestřelce s útočníkem Richarlisonem, ale oproti tomu co se děje po tiskové konferenci po onom zápase s The Saints, je to nic. Antonio Conte zkritizoval samotný klub, nepřímo Daniela Levyho ale zejména hráče, které označil za sobce, kteří dohromady netvoří tým a jejich chování a výkony bez duše jsou neakceptovatelné.

Samotní hráči jsou nyní pro předčasný odchod italského kouče, kterému v létě končí smlouva a novou takřka určitě nepodepíše. Jeho slova se hráčů dotkla, ačkoliv něco pravdy na nich jednoznačně bude a to uzná každý, kdo alespoň pár zápasů Spurs letos viděl. Sám Antonio Conte pak má být ohledně této kauzy v kontaktu s majitelem Danielem Levym, který si jeho vyjádření k srdci údajně příliš nebere, ale vzhledem k reakci ze strany hráčů i veřejnosti ví, že jen tak to přehlédnout nemůže. Vyplatí se Tottenhamu nechat Conteho dokončit sezónu? Nebude to kontraproduktivní vzhledem k tomu, že ho samotní hráči nechtějí?

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Hráči chtějí... ten svět je čím dál divnější. Možná, že Ferguson by je vyliskal nebo prodal a bylo by to vyřešené.

Zdenek1307

tady je to uz bohuel jasne. tvrdy trener, ktery mel super rozjezd. ale pak si diky tomu znepratelil hrace i majitele. skoda. potemcial trofejne, kadrove, i pozci managera ze zacatku sanci na uspech slepicim dal

HyperioN
Nejnovější články