Zpět na » Premier League » O kapitána Lecce Hjulmanda se zajímá Tottenham i jiné slavné kluby

Premier League - O kapitána Lecce Hjulmanda se zajímá Tottenham i jiné slavné kluby

O kapitána Lecce Hjulmanda se zajímá Tottenham i jiné slavné kluby © romapress.com - Kapitán Lecce Hjulmand přitahuje velký zájem

0

Líbilo se

24.02. - Kdo je aktuálně nejžhavějším zbožím v Itálii mimo velké týmy? Záložník Lecce Morten Hjulmand láká pozornost spousty velkých týmů a v létě se očekává jeho přestup. 23letý záložník má budit i zájem Tottenhamu Hotspur, kterému se dlouhodobě bojovné typy záložníků líbí. Dlouhodobě je také zraněný Rodrigo Bentancur a v jaké formě se vrátí je nejisté. Hjlumand je možností.

Morten Hjulmand je odchovancem kodaňského FC, ale klub mu šanci v dospělém týmu nedal. V roce 2018 proto zamířil do Rakouska, kde hrál za Admiru Vídeň. Postupem času se stal v tomto menším z vídeňských klubů oporou a v lednu 2021, už jako 21letý zakotvil v italském Lecce. Během prvního půl roku se solidně zabydlel a v loňské sezóně velkou měrou pomohl k postupu do Serie A. O stupínek výše nepolevil a aktuálně je jedním z nejlépe hodnocených defenzivnch záložníků celé Serie A. V klubu je dokonce kapitánem.

A jeho výkony budí obrovský zájem. Je mu stále jen 23 let, ale vyspělý je nejen herně. Těžko mu takový věk odhadovat, když vidíte jak na hřišti vše koriguje. Správný kapitán. Otázkou je, jestli zůstane v Itálii. Ačkoliv se Lecce daří, je mu malé, a tak je tu zájem třeba z AS Řím, Neapole nebo milánských klubů. Stejně tak z Borussie Dortmund. Nově má být mezi zájemci i Tottenham. Na jeho pozici hraje Rodrigo Bentancur, který se vážně zranil a je otázné, jak bude vypadat jeho forma po návratu z marodky. Forma Bissoumy je navíc nedostatečná a Hjulmand by mohl řady Spurs skvěle rozšířit.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články