Zpět na » Premier League » Chelsea se údajně zajímá o Hirvinga Lozana z Neapole

Premier League - Chelsea se údajně zajímá o Hirvinga Lozana z Neapole

Chelsea se údajně zajímá o Hirvinga Lozana z Neapole © iconsport.com - Hirving Lozano s Neapolí směřuje k titulu

1

Líbilo se

09.03. - Chelsea se v létě zřejmě zbaví křídelníků Pulisica a Ziyeche, budoucnost zřejmě nemá jistou ani Raheem Sterling, a tak se mluví o potencionálních náhradách. Jednou takovou by mohl být i reprezentant Mexika, který s Neapolí aktuálně bojuje o titul v Serii A. Hirving Lozano je údajně připraven na další krok. Chelsea by mohl stát okolo 50 milionů eur.

Hirving Lozano je v Mexiku opravdovou superstar. Hvězdou už byl v době, kdy hrál doma za Pachucu. Ve svém mateřském klubu měl solidní čísla a odehrál za něj 149 zápasů, než si ho vyhlédlo nizozemské PSV Eindhoven. V Eredivisie se ihned zařadil mezi nejnadějnější hráče a netrvalo dlouho a zajímaly se o něj i větší kluby. Zejména pak po MS v Rusku. Sezónu ještě v PSV vydržel, než přestoupil do Neapole. V ní už letos hraje čtvrtou sezónu a znovu pod Vesuvem potvrdil, že všude kde hraje, tam je miláčkem fanoušků.

Letošní sezóna je pro Neapol úžasná. Obrovská forma Osimhena, Kvaratskhelii, Lobotky nebo Rrahmaniho pomalu ale jistě vede Neapol k prvnímu titulu od doby Diega Maradony a součástí je i Hirving Lozano, ačkoliv čísla má letos o dost nižší, než v předešlých letech. Na kontě má zatím 3 góly a 3 asistence. I tak je ale jeho přínos znát. Ať už od začátku, nebo jako střídající hráč dělá obranám soupeře svou technikou a rychlostí velké potíže.

Neapol ale zjistila, že i bez Lozana se dá žít, a tak by ho mohla v létě zpeněžit. Rozhodně ale nebude jediným horkým neapolským zbožím. Ohledně jeho situace údajně zbystřila Chelsea, která se bude zbavovat svých křídel a Lozanem by je mohla nahradit. 27letý křídelník by měl stát okolo 50 milionů eur, což by pro Chelsea neměl být žádný problém. Neapol by pak za utržené peníze chtěla přivést duo Frattesi-Laurienté ze Sassuola.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články