Zpět na » Premier League » Graham Potter už nepočítá s Pulisicem. Zájem má AC Milán i velkokluby z Premier League

Graham Potter už nepočítá s Pulisicem. Zájem má AC Milán i velkokluby z Premier League

Graham Potter už nepočítá s Pulisicem. Zájem má AC Milán i velkokluby z Premier League © jerseyeveningpost.com - Christian Pulisic už není v plánech trenéra Chelsea

0

Líbilo se

24.01. - Chelsea je jednoznačně nejaktivnějším klubem tohoto přestupového okna a s příchody by měly přijít i odchody. Podle zahraničních médií už Graham Potter nepočítá s americkým reprezentantem Christianem Pulisicem. Ten ale o zájemce nouzi mít nemusí. Kromě AC Milán se o jeho služby ucházejí i Manchester United, Arsenal a Newcastle.

Christian Pulisic je považován za americký generační talent už od velmi nízkého věku. Od roku 2015 působil v Borussii Dortmund a od roku 2016 hrál za první tým. Bylo mu teprve 17 let, když z něj trenér Tuchel udělal novou hvězdičku klubu. Během svého druhého roku už si připsal 8 bundesligových asistencí a začaly se o něj zajímat nejmocnější světové kluby. Nakonec ho za 64 milionů eur získala Chelsea. Jeho první rok byl suverénně nejlepší. I přes 13 vynechaných ligových duelů zvládl 9+4. Taková čísla už v dalších ročnících ani zdaleka neměl.

Trápení je pro něj hlavně tento ročník. Ačkoliv nehraje zle, hezky se na něj dívá a vždy dá hře něco navíc, což ukazuje i v národním týmu USA, kde je největší hvězdou, zlobí ho produktivita. V letošním ročníku si připsal pouhopouhý 1 gól a 1 asistenci. Chelsea v křídelních prostorech hodně posílila. Přišli mladíci Mudryk a Madueke. Pro Pottera už není Pulisic důležitý. Využít toho chce zejména AC milán, které prý už mělo Chelsea kontaktovat se zájmem o 24letého Angličana. Ve hře je ale i setrvání v Premier League. Mluví se totiž o tom, že by se o něj mohl zajímat Manchester United, Arsenal a Newcastle.

David Suchý / marca.com

Nejnovější články