Zpět na » Premier League » Chelsea pracuje na příchodu mladého pravého beka Gusta z Lyonu

Premier League - Chelsea pracuje na příchodu mladého pravého beka Gusta z Lyonu

Chelsea pracuje na příchodu mladého pravého beka Gusta z Lyonu © managingmadrid.com - Malo Gusto je další vysněnou posilou Chelsea

0

Líbilo se

23.01. - Chelsea už během tohoto přestupového období utratila více peněz než všechny kluby z Bundesligy, Ligue 1 a La Ligy dohromady, ale stále nepřestává. Na pořadu dne je vyřešit situaci na pravém kraji obrany, kde mají The Blues problémy. Řešením má být teprve 19letý Malo Gusto z Lyonu. Nyní už jde jen o dohodu mezi kluby a mladý Francouz se přesune na Stamford Bridge.

Akademie Olympique Lyon vychovala pro světový fotbal spoustu velkých hráčů a každoročně produkuje hráče i pro první tým. Jedním takovým je i Malo Gusto, který se mezi profesionály objevil už v roce 2021, kdy mu bylo pouhých 17 let. Od té doby už ale z prvního týmu nevypadl a naopak se stal jedním z členů základní sestavy. V minulém ročníku zvládl už 30 startů a v průměrné sezóně byl jedním z těch lépe hodnocených. Letos se na něj spoléhá i kouč Blanc. Otázkou ale je, zda nebude muset pro jarní fázi shánět náhradu.

Již v létě byl totiž Malo Gusto spojován s přesunem na ostrovy a to konkrétně do Manchesteru United, jehož pravý kraj obrany není silná stránka stejně jako v Chelsea. Přestup ale nevyšel. The Blues sice mají famózního Reece Jamese, který je dost možná nejlepší na světě, ale pokud je většinu času zraněný, je prakticky k ničemu. Legendě Azpilicuetovi zase chybí dravost. S Gustem už prý Chelsea má ústní dohodu, ale problémem je Lyon. Ten chce, aby mladík zůstal alespoň do léta a ze stolu smetl první neoficiální nabídku londýnského klubu.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

fňuk, fňuk Smajlík 3

James1991

Smajlík 3 Smajlík 3 Modrý hnůj čeká cesta do druhé ligy

MUFC_RedArmy
robiosk - 24.01. Odpovědět

Citat dlhodobo komentare tohto uzivatela je ako rozpravat sa z clovekom z osobitnej skoly pripadne poruchou autistickeho spektra.
Zasvini kazdu debatu...

robiosk
peeko83 - 25.01. Odpovědět

Takový místní kolovrátek na jedno - dvě témata, že? Smajlík 2

peeko83
Nejnovější články