Zpět na » Premier League » Everton odvolá Franka Lamparda

Premier League - Everton odvolá Franka Lamparda

Everton odvolá Franka Lamparda © jerseyeveningpost.com - Frank Lampard končí v Evertonu

0

Líbilo se

23.01. - Když přicházel do Goodison Parku, vedení Evrtonu si od něj slibovalo velké věci. Prvním úkolem bylo udržení se v Premier League, které nakonec vyšlo, ale dalším krokem mělo být pozvednutí mužstva na úroveň, aby se už o setrvání nemuselo strachovat. Jenže to se Franku Lampardovi letos nedaří, a tak přišlo logické řešení vedení, kterým je jeho odchod.

Svou trenérskou kariéru začal jeden z nejlepších anglických fotbalistů všech dob v Derby County. Klub byl tedhy ještě finančně zdravý a bojoval o postup do Premier League. Lamps měl tehdy k dispozici třeba Fikaya Tomoriho, Masona Mounta nebo Ashleyho Colea. Po sezóně ho vzala na post trenéra Chelsea. Měla zákaz nákupů, a tak udělal Lampard z hráčů jako právě Tomori, Mount, James nebo Abraham důležité hráče prvního mužstva. Vedení v čele s Abramovičem ale nevidělo potenciál a Lampard byl po sérii zlých výkonů odvolán. V témže roce Chelsea ovládla Ligu mistrů s Tuchelem.

Po krátké pauze převzal Everton, který byl silně namočen do bojů o udržení se v Premier League. Se jménem, možnostmi a hráči, které měli Toffees k dispozici to byla ostuda a Lampard jí měl odvrátit. I když těsně, Everton se zachránil a v nové sezóně měl hrát klidný střed tabulky. Ale to se nestalo. Od příchodu se Everton pod Lampardem neposunul vůbec nikam a nic nenasvědčovalo tomu, že by se někam posunout měl. Everton je s 19 body předposlední a vedení musí konat. Proto se rozhodlo Franka Lamparda odvolat.

David Suchý / tsn.ca

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Dřevák na hřišti i na lavičce Smajlík 3 Smajlík 3

MUFC_RedArmy
Nejnovější články