Zpět na » Premier League » Cristiano Ronaldo by měl zůstat v Manchesteru United, i přes frustraci z nedostatku přestupů

Premier League - Cristiano Ronaldo by měl zůstat v Manchesteru United, i přes frustraci z nedostatku přestupů

Cristiano Ronaldo by měl zůstat v Manchesteru United, i přes frustraci z nedostatku přestupů © skysports.com, fotbalportal.cz - Cristiano Ronaldo

0

Líbilo se

24.06. - Loni v létě se vrátil po 13 letech na Old Trafford. Stal se nejlepším střelcem svého týmu, ovšem po velkou část sezóny působil hodně frustrovaně. Nepomohl k zisku žádné trofeje. Mluví se o tom, že by mohl z Manchesteru United odejít. Zatím to však vypadá, že Cristiano Ronaldo u Red Devils zůstane a zahájí spolupráci s novým manažerem Erikem ten Hagem.

Očekává se, že Cristiano Ronaldo v létě zůstane v Manchesteru United a na začátku července se bude hlásit na startu předsezónní přípravy, přestože se objevily zprávy, že je připraven klub opustit.

Portugalský sportovní deník Record tvrdí, že Ronaldo chce odejít už po jedné sezoně na Old Trafford, protože se obává, že nový šéf Erik ten Hag nemá ty správné nástroje, aby mohl bojovat o tituly, a zároveň je prý frustrovaný z dosavadního průběhu přestupového období v klubu.

Očekává se však, že se sedmatřicetiletý hráč vrátí do předsezónní přípravy, jakmile se vrátí z letní dovolené, která se mírně prodlouží kvůli jeho účasti s Portugalskem v úvodních třech červnových zápasech Ligy národů.

Zpráva španělského deníku AS o tom, že Bayern Mnichov má zájem o podpis Ronalda, pokud Robert Lewandowski přestoupí do Barcelony, je podle německé televize Sky rovněž mimo mísu.

Ronaldo prý neodpovídá přestupové filozofii Bayernu, zatímco klub se stále snaží přesvědčit Lewandowského, aby vydržel do konce posledního roku smlouvy, přestože Barcelona za polského útočníka nabízí 40 milionů eur.

První hráči, kteří se v pondělí vrátí na tréninkovou základnu United v Carringtonu, budou ti, kteří se tento měsíc nezúčastnili reprezentačních zápasů, zatímco ostatní budou následovat v průběhu následujícího týdne.

Ten Hag během své úvodní tiskové konference v United potvrdil, že Ronaldo je součástí jeho plánů pro novou sezónu, a řekl, že jeho týmu přispěje góly.

United jsou uprostřed přestavby poté, co po vypršení smluv nechali odejít Paula Pogbu, Jesseho Lingarda, Edinsona Cavaniho, Nemanju Matiče a Juana Matu.

United v létě ještě neuskutečnili žádný příchod, ale klub nepanikaří kvůli nedostatku přestupů a důraz prý klade na získání správných hráčů za správnou cenu.

Klub jednal s Barcelonou o záložníkovi Frenkiem de Jongovi, přičemž byl spojován i s dalšími hráči, kteří v Ajaxu spolupracovali s Ten Hagem, včetně Jurriena Timbera a Antonyho.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Související odkazy
Nejnovější články