Zpět na » Premier League » Newcastle se měl dohodnout na přestupu cíle Arsenalu za 30 milionů liber. Lyon to popírá

Premier League - Newcastle se měl dohodnout na přestupu cíle Arsenalu za 30 milionů liber. Lyon to popírá

Newcastle se měl dohodnout na přestupu cíle Arsenalu za 30 milionů liber. Lyon to popírá © generationsnouvelles.net - Bruno Guimaraes

2

Líbilo se

26.01. - Newcastle United se podle televizní stanice Sky dohodl s Lyonem na přestupu brazilského reprezentační záložníka Bruna Guimaraese za částku ve výši 30 milionů liber. Vyhledávaný středopolař, o kterého měly mít zájem také Arsenal, Manchester United nebo PSG, by se měl ještě ve středu podrobit v Brazílii lékařské prohlídce, Lyon přitom jakoukoli dohodu popírá.

Přestože britská, francouzská i brazilská média hlásí, že došlo k dohodě mezi Newcastlem a Lyonem, francouzský celek to popírá a vydal prohlášení, ve kterém informace považuje za nepravdivé.

„Olympique Lyon kategoricky popírá nepravdivé informace šířené mnoha médii, které informují o dohodě mezi Newcastlem a Olympiquem ohledně přestupu brazilského reprezentačního záložníka Bruna Guimaraese,“ stojí v prohlášení.

„Během tohoto přestupového okna jsou sebemenší fámy často prezentovány jako realita, Olympique Lyon ale připomíná, že je třeba brát v úvahu pouze zprávy oficiálně zveřejněné klubem.“

Není to poprvé, co Lyon vydal podobné prohlášení. V roce 2019 klub popíral, že souhlasil s prodejem Ferlanda Mendyho do Realu Madrid, přičemž o osm dní později levý obránce na Bernabeu skutečně zamířil.

O podpis Guimaraese se během ledna zajímala celá řada předních evropských klubů včetně Arsenalu, Manchesteru United nebo PSG, podle posledních zpráv se ale zdá, že 24letý defenzivní záložník nakonec zamíří do bohatého Newcastlu.

Guimaraes odehrál během letošní sezóny za Lyon 25 zápasů ve všech soutěžích a zaznamenal v nich šest asistencí. Na kontě už má také tři starty za brazilskou reprezentaci.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Související odkazy
Nejnovější články