Zpět na » Premier League » Wijnaldum prozradil, proč se rozhodl odejít z Liverpoolu

Premier League - Wijnaldum prozradil, proč se rozhodl odejít z Liverpoolu

Wijnaldum prozradil, proč se rozhodl odejít z Liverpoolu © skysports.com - Georginio Wijnaldum

0

Líbilo se

03.08. - Nizozemský fotbalista Georginio Wijnaldum prozradil, že se rozhodl přestoupit z Liverpoolu do Paris Saint-Germain i proto, že necítil dostatečnou podporu od fanoušků při útocích na jeho osobu na sociálních sítích. Střední záložník odešel do týmu Ligue 1 bez odstupného.

„Vydal jsem ze sebe vše - každý den na tréninku i v každém zápase. Liverpool pro mě znamená hodně. Nastal však moment, kdy jsem už necítil lásku a uznání. Ne od spoluhráčů, problém byl s lidmi z druhé strany.”

„O fanoušcích na stadionu nemůžu říct nic špatného, vždy mě podporovali. Na sociálních sítích jsem však při neúspěchu byl vždy já tím hráčem, na kterého se nadávalo. Nemůžete si ale stěžovat, protože je to součástí vaší práce.”

„Bylo to náročné a emocionální období. Dostalo se ke mně však i mnoho lásky nejen od fanoušků, ale i od manažera, hráčů či lidí, kteří pracují pro klub. Mnohokrát jsem bojoval s tím, abych se nerozplakal,” uvedl nizozemský záložník.

Wijnaldum přišel do Liverpoolu v roce 2016 po jedné sezoně v Newcastlu United.

V červeném dresu odehrál celkem 237 zápasů, vstřelil 22 gólů a přidal 16 asistencí.

Klubu z Merseyside pomohl k triumfu v anglické Premier League i Lize mistrů.

Po poslední sezoně se rozhodl neprodloužit smlouvu a podle španělských médií měl původně odejít do Barcelony. PSG mu však údajně nabídla lepší podmínky.

„Přicházím do jednoho z nejlepších týmů v Evropě. Paris Saint-Germain v minulých sezonách ukázala, jak je dobrá, a jsem přesvědčen, že spolu s našimi fanoušky můžeme jít ještě dál a dokázat velké věci,” uvedl po podpisu smlouvy.

Gabriela Průšová / theguardian.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Jako by se nadávalo jen na černé. Jdi do píči Wijnaldume i se svými hovny co máš v hlavě. Kritika bývá v drtivě případů opodstatněná. To, že to tihle černoši neunesou je jejich problém. Vypadá jako chlap, ale chlapem není, chybí sebereflexe, stejně jako u mnohých černochů. Bohužel, tak to je. Vůbec nezáleží na barvě, když hraješ hovno.

AVSuvorov
Kuzma - 03.08. Odpovědět

To mi připomíná Pavlíka z United. Taky málo lásky Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

Kuzma
Reklama
Reklama
Nejnovější články