Zpět na » Premier League » Arsenal má zájem o Jamese Maddisona. Ten je transferu nakloněn. Nebo se vrátí Odegaard?

Premier League - Arsenal má zájem o Jamese Maddisona. Ten je transferu nakloněn. Nebo se vrátí Odegaard?

Arsenal má zájem o Jamese Maddisona. Ten je transferu nakloněn. Nebo se vrátí Odegaard? © football.london, fotbalportal.cz - Maddison, nebo Odegaard?

2

Líbilo se

05.08. - Gunners samozřejmě potřebují pro novou sezónu posílit. Poprvé po více než 20 letech nebudou hrát evropské poháry a chtějí se do nich co nejrychleji vrátit. Aktuálně se zaměřují na Jamese Maddisona z Leicesteru. Ten je podle všeho otevřený k myšlence možného přestupu do Arsenalu. Jenomže, pokud se do toho Kanonýři pustí, nebude to žádná levná záležitost.

Arsenal zatím získal obránce Bena Whitea za 50 miliónů liber. Teď chce posílit záložní řadu. Vyhlédl si Jamese Maddisona, který měl v Leicesteru velmi dobrou sezónu. Přibrzdilo jej však zranění. Foxes v posledních dvou sezónách skončili v konečné tabulce Premier League nad Gunners, i tak je ale James Maddison nakloněn této myšlence.

Čtyřiadvacetiletý Angličan by byl ale hodně drahý. Má s Leicesterem smlouvu ještě na tři roky. Brendan Rodgers navíc už dříve uvedl, že rozhodně nepotřebuje prodávat hráče.

Arsenal tak sonduje i situaci norského záložníka Martina Odegaarda v Realu Madrid. Ten strávil druhou polovinu minulé sezóny hostováním právě na Emirates Stadium. Po sezóně se ale vrátil do Realu, kde chce zabojovat o své místo.

Ve Španělsku se množí zprávy o tom, že by jej Real Madrid rád prodal. Mohl by tedy stát výrazně méně než James Maddison.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články