Zpět na » Premier League » Liverpool hledá posilu do útoku. Ve hře je hvězda West Hamu

Premier League - Liverpool hledá posilu do útoku. Ve hře je hvězda West Hamu

Liverpool hledá posilu do útoku. Ve hře je hvězda West Hamu © whufc.com -

0

Líbilo se

27.07. - Podle deníku The Athletic se Liverpool aktuálně zajímá o Jarroda Bowena, který má velký potenciál a dokázal to především v minulém ročníku. 24letý útočník momentálně působí ve West Hamu United, který ho přivedl před rokem a půl z Hull City za více než 21 milionů eur.

„Jarrod Bowen figuruje v užším seznamu možných posil Liverpoolu, který zvažuje posílení ofenzivních řad. Bowen totiž skvěle zapadá do stylu The Reds - z hlediska věku, herního stylu i všestrannosti.

„Je vnímán jako hráč s obrovským potenciálem, který by představoval skvělý back-up. Kloppovi se velmi líbí. To, zda klub posílí na tomto postu, bude záviset na tom, jestli Divock Origi a Xherdan Shaqiri opustí klub. Liverpool je otevřen jejich prodeji, o Shaqiriho se zajímá například Lazio Řím,” uvedl James Pearce z The Athletic.

Bowen
Rodák z Leominsteru na sebe poprvé upozornil v týmu Hull City, kde se prosadil během sezony 2016/17, pravidelně však začal nastupovat až po sestupu o rok později.

Ve druhé nejvyšší anglické soutěži se Bowen zařadil k oporám, což nejlépe dokazuje fakt, že během 117 zápasů League Championship vstřelil 52 gólů a dalších 12 připravil spoluhráčům.

Bowen se proto dostával do spojení s odchodem a nakonec v lednu 2020 zamířil do West Hamu United. Londýnský celek za služby ofenzivního univerzála zaplatil 21,3 milionu eur a dalších 8,3 milionu mohou k Tigers poslat na případných bonusech.

Bowen odehrál za Hammers doposud 53 soutěžních zápasů, ve kterých zaznamenal 9 branek a 10 asistencí. Jeho současná tržní hodnota se odhaduje na 30 milionů eur.

Gabriela Průšová / liverpoolecho.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články