Zpět na » Premier League » Bude se přepisovat historie. Manchester City už je velmi blízko získání Jacka Grealishe

Premier League - Bude se přepisovat historie. Manchester City už je velmi blízko získání Jacka Grealishe

Bude se přepisovat historie. Manchester City už je velmi blízko získání Jacka Grealishe © skysports.com, fotbalportal.cz - Jack Grealish

1

Líbilo se

04.08. - NEPŘEHLÉDNĚTE Vše postupuje podle plánu. Manchester City už během tohoto týdne zřejmě získá Jacka Grealishe, kapitána Aston Villy. Měl by za něj vysázet na stůl minimálně 100 miliónů liber. To by překonalo anglický rekord z roku 2016, kdy Paul Pogba přišel do Manchesteru United za celkem 93,25 miliónu liber.

Jack Grealish samozřejmě dostal delší dovolenou než ostatní hráči Aston Villy. Reprezentoval Anglii na EURO 2020, takže na odpočinek měl nárok. V pondělí už se připojil znovu k Villans. Ale vypadá to, že moc dlouho se svými klubovými spoluhráči nepobude.

Na stole má návrh nové lukrativní smlouvy od Aston Villy. Zároveň však vyjednává s Manchesterem City o možném přestupu.

Citizens už jsou blízko uzavření dohody. Do konce tohoto týdne by mohlo být hotovo. Jack Grealish je odchovancem Villans, ale vábení bohatého a ambiciózního klubu, který bude obhajovat mistrovský titul a účast ve finále Ligy mistrů, je příliš silné.

Měl by stát 100 miliónů liber. Tím se stane nejdražším hráčem v historii Premier League. Překoná rekord Paula Pogby z roku 2016. Ten tehdy stál dohromady 93,25 miliónu liber.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články