Zpět na » Premier League » Paul Pogba vidí svou dlouhodobou budoucnost v Manchesteru. Na prodloužení smlouvy počká

Premier League - Paul Pogba vidí svou dlouhodobou budoucnost v Manchesteru. Na prodloužení smlouvy počká

Paul Pogba vidí svou dlouhodobou budoucnost v Manchesteru. Na prodloužení smlouvy počká © dailypost.ng, fotbalportal.cz - Pogba chce zůstat

2

Líbilo se

31.07. - Pokud francouzský záložník do konce letního přestupového okna nepodepíše s Manchesterem United nový kontrakt, nebude to automaticky znamenat, že v klubu poté nezůstane. Klidně může prodloužit stávající smlouvu během sezóny. Stále probíhají jednání i mezi zástupci Paula Pogby a Paris Saint-Germain. Sám Pogba chce zůstat na Old Trafford.

Podle zdrojů stanice Sky Sports Paul Pogba skutečně vidí svou dlouhodobou budoucnost v Manchesteru United. Ovšem může se stát, že novou smlouvu, protože ta stávající mu vyprší za rok, nepodepíše během letního přestupového okna.

Francouzský reprezentant má údajně skvělý vztah s manažerem Ole Gunnarem Solskjaerem a je nadšený ze směru, kterým se klub ubírá po získání Jadona Sancha a také Raphaela Varaneho, jehož transfer bude brzy dotažen.

Osmadvacetiletý Paul Pogba miluje Manchester United a ve svých 28 letech ví, že jeho další smlouva bude pravděpodobně posledním velkým kontraktem, který ve své kariéře podepíše.

United by v ideálním případě chtěli vše dotáhnout už v létě, ale může se to poněkud protáhnout. Pokud Paul Pogba vstoupí do posledního roku své smlouvy, bude se pak moci svobodně rozhodnout o své budoucnosti.

Nadále je totiž ve hře i Paris Saint-Germain, které má o Paula Pogbu stále velký zájem. Zatím to však vypadá, že mistr světa nemyslí na návrat do své vlasti.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

No bezva.. Nakonec z něj udělají nejlépe placeného hráče světa.. Proboha za co...

AVSuvorov
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články