Zpět na » Francie: Ligue 1 » Skupina fanoušků PSG poslala jasný vzkaz Pogbovi: Nechceme tě tady

Francie: Ligue 1 - Skupina fanoušků PSG poslala jasný vzkaz Pogbovi: Nechceme tě tady

Skupina fanoušků PSG poslala jasný vzkaz Pogbovi: Nechceme tě tady © 90min.com - Paul Pogba

0

Líbilo se

26.07. - Paul Pogba je v posledních dnech silně spojován s případným přestupem do Paris Saint-Germain. Jeho smlouva s Manchesterem United totiž vyprší po nadcházející sezóně, Rudí ďáblové tak mají jednu z posledních možností, jak eventuálně francouzského reprezentanta ještě relativně dobře zpeněžit. Jednání o prodloužení působení Paula Pogby na Old Trafford totiž, zdá se, uvízly na mrtvém bodě. O tom, zda by ale měl Francouz posílit klub z hlavního města Francie, mají více než jasno někteří fanoušci PSG, kteří poslali Pogbovi jasný vzkaz.

Minulý týden přinesl britský deník The Mirror zprávu o tom, že Pogba měl údajně odmítnout novou, velmi lukrativní, smlouvu, kterou mu nabídlo vedení klubu z Manchesteru. Další zdroje naopak poté uvedly, že Francouz našel společnou řeč s PSG a je údajně připraven přestoupit.

Pokud je pravdou, že Pogba odmítl novou smlouvu v Manchesteru podepsat, znamená to jeho velmi pravděpodobný odchod již v průběhu tohoto léta. United pochopitelně nebudou chtít, aby Pogba, za kterého utratil klub 89 milionů liber v létě 2016, odešel zcela zdarma po nadcházející sezóně.

Rudí ďáblové, dle několika britských zdrojů, prý v takovém případě požadují 60-70 milionů liber. V tom by mohl být problém, jelikož suma, o které se hovoří, že by bylo vedení PSG ochotno za Francouze zaplatit, má být v údajné výši 43 milionů liber. Avšak nutno podotknout, že žádný oficiální a přímý kontakt mezi kluby k dnešnímu dni neproběhl, vše je tak založeno na bázi spekulací.

Ovšem jasno mají někteří fanoušci Paris Saint-Germain, kteří teď o víkendu umístili v okolí Parku Princů několik transparentů s jednoznačnými vzkazy pro Paula Pogbu.

Vzkaz pro Paula Pogbu od příznivců PSG

„Nechceme tě tady“ bylo na jednom z nich. Nejenom kolem domovského stánku, ale i na jiných místech v Paříži se vzkazy adresované francouzskému reprezentantovi objevily. „Pogbo, měl bys poslechnout svou matku. Ona tě tady nechce, ani my ne!“ stálo například na tom dalším.

Vzkaz pro Paula Pogbu od příznivců PSG

Francouzská média uvádějí, že žádná fanouškovská skupina se zatím k transparentům nepřihlásila. Ovšem jedna z hlavních skupin Collectif Ultras Paris razantně odmítla jakoukoliv spojitost s těmito transparenty.

Důvodů, proč je Pogba nevítaným hráčem v Parc des Princes, je hned několik. Jedním z nich je například Pogbův rozhovor pro francouzskou televizní stanici Canal+, kde se velmi přesvědčeně vyjádřil o eventuálním angažmá v Paris Saint-Germain. „Jsem si jistý, že nikdy nebudu hrát klubový fotbal v Parku Princů“ odpověděl na otázku. „Nepřipadá to vůbec v úvahu, jelikož můj otec a má matka byli velkými fanoušky Marseille, takže Paříž do mých eventuálních plánů určitě nijak nezapadá“ doplnil pak.

Především při vzpomínce na tyto komentáře, může být teď Francouzovi poněkud úzko. Zprávy ve Francii totiž nyní tvrdí, že Pogba již čeká na formální podpis smlouvy s PSG během tohoto léta, jelikož se měl údajně jeho agent Mino Raiola dohodnout na podmínkách se sportovním ředitelem Paris Saint-Germain - Leonardem.

Některé zdroje poté, jako možný důvod neoblíbenosti francouzského reprezentanta v Parku Princů, také zmiňují bouřlivou oslavu Paula Pogby po odvetném zápase osmifinále Ligy mistrů v sezóně 2018/2019, kdy dokázali Rudí ďáblové francouzský velkoklub vyřadit, když zvítězili v Parku Princů 1:3. Sám Pogba nemohl v této odvetě nastoupit, celý zápas tak sledoval z tribuny. Když však proměnil Marcus Rashford penaltu a United pak díky tomu senzačně smazali manko z domácího zápasu a postoupili, rozběhl se Pogba po konečném hvizdu na hrací plochu a divoce oslavoval se svými spoluhráči.

Nejenom někteří fanoušci francouzského klubu, ale i ti angličtí, začínají být frustrováni situací kolem hvězdného záložníka. K celé situaci se také vyjádřil bývalý útočník a ikona United Teddy Sheringham. Ten v pořadu Weekend Sports Breakfest pro TalkSPORT řekl, že fanoušci Rudých ďáblů nemohou vinit Pogbu pokud dodrží svůj kontrakt a odejde příští léto zadarmo. Vše ostatní tak, podle Sheringhama, záleží na rozhodnutí vedení Manchesteru United. ,,Podepsal tady smlouvu na pět let a tu musí jako hráč ctít." dodal například.

Sebastian Suba / talksport.com, dailymail.co.uk, sportbible.com, manchestereveningnews.co.uk, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 26.07. Odpovědět

prodat dokud to jde klidně i pod cenou...stejně ze něj tolik peněz co my nikdo nedá...tenhle křivák nepatří do United..přežili bez něj jednou, přežijí i podruhé..snad příchod Varaneho jeho odchod do PSG nijak neovlivní...

Wazz

Ten půjde za zlaté cihly kamkoliv žebrák odporný. Když už ani takový looseři jako jsou fans PSG ho nechtějí, tak co jsou někteří za kokoty z řad fans United, kteří se tohoto šmejda doposud zastávají..

AVSuvorov
Reklama
Reklama
Nejnovější články