Zpět na » Premier League » Další možné transfery Manchesteru United záleží na budoucnosti Paula Pogby. Klub ho chce

Premier League - Další možné transfery Manchesteru United záleží na budoucnosti Paula Pogby. Klub ho chce

Další možné transfery Manchesteru United záleží na budoucnosti Paula Pogby. Klub ho chce © manchestereveningnews.com, fotbalportal.cz - Pogba a transfery

3

Líbilo se

28.07. - Už získali Jadona Sancha. Brzy bude oficiálně představen i Raphael Varane. Za prvního jmenovaného vysázeli Red Devils 73 miliónů liber, za druhého by měla dát Realu Madrid 41 miliónů liber. A co dál? Podle všeho další možné příchody záleží především na tom, zda v Manchesteru United zůstane Paul Pogba. O něj má velký zájem Paris Saint-Germain.

Budoucnost Paula Pogby je klíčovým faktorem při určování, kolik dalších nových hráčů do Manchesteru United přijde. Co vše budou moci Rudí ďáblové letos v létě uskutečnit. Chtějí přivést minimálně jednoho dalšího záložníka.

Jenomže zároveň vedení nemíní pokračovat ve velkém utrácení. Ole Gunnar Solskjaer by i přesto rád nějaké posílení do středu pole. Hodně se mluví o Eduardovi Camavingovi a také o Leonu Goretzkovi.

Pak jsou tady další jména jako Saúl z Atlética Madrid nebo Declan Rice z West Hamu. Pokud by Paul Pogba skutečně v létě opustil Old Trafford, takřka jistě by na posílení došlo.

Francouzskému záložníkovi zbývá ze současné smlouvy s Manchesterem United pouze poslední rok. Klub nadále jedná s jeho zástupci, chce jej udržet. Jenomže je vysoce nepravděpodobné, že Pogba přistoupí na podepsání nového kontraktu.

O osmadvacetiletého Francouze má zájem především Paris Saint-Germain. V nejbližších dnech by se mělo o jeho budoucnosti rozhodnout. Na to by navazovalo další případné vyjednávání Manchesteru United s možnými posilami.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články