Zpět na » Premier League » Další možné transfery Manchesteru United záleží na budoucnosti Paula Pogby. Klub ho chce

Premier League - Další možné transfery Manchesteru United záleží na budoucnosti Paula Pogby. Klub ho chce

Další možné transfery Manchesteru United záleží na budoucnosti Paula Pogby. Klub ho chce © manchestereveningnews.com, fotbalportal.cz - Pogba a transfery

3

Líbilo se

28.07. - Už získali Jadona Sancha. Brzy bude oficiálně představen i Raphael Varane. Za prvního jmenovaného vysázeli Red Devils 73 miliónů liber, za druhého by měla dát Realu Madrid 41 miliónů liber. A co dál? Podle všeho další možné příchody záleží především na tom, zda v Manchesteru United zůstane Paul Pogba. O něj má velký zájem Paris Saint-Germain.

Budoucnost Paula Pogby je klíčovým faktorem při určování, kolik dalších nových hráčů do Manchesteru United přijde. Co vše budou moci Rudí ďáblové letos v létě uskutečnit. Chtějí přivést minimálně jednoho dalšího záložníka.

Jenomže zároveň vedení nemíní pokračovat ve velkém utrácení. Ole Gunnar Solskjaer by i přesto rád nějaké posílení do středu pole. Hodně se mluví o Eduardovi Camavingovi a také o Leonu Goretzkovi.

Pak jsou tady další jména jako Saúl z Atlética Madrid nebo Declan Rice z West Hamu. Pokud by Paul Pogba skutečně v létě opustil Old Trafford, takřka jistě by na posílení došlo.

Francouzskému záložníkovi zbývá ze současné smlouvy s Manchesterem United pouze poslední rok. Klub nadále jedná s jeho zástupci, chce jej udržet. Jenomže je vysoce nepravděpodobné, že Pogba přistoupí na podepsání nového kontraktu.

O osmadvacetiletého Francouze má zájem především Paris Saint-Germain. V nejbližších dnech by se mělo o jeho budoucnosti rozhodnout. Na to by navazovalo další případné vyjednávání Manchesteru United s možnými posilami.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
DeviI - 29.07. Odpovědět

Už máme Heatona,Sancha a Varana.....pochybuju,že ještě někdo příjde!
A pokud nepříjde bude lepší si Pogbu nechat,protože je to jediný kreativní střední záložník jakého máme.....každej asi ví jak vypadá naše hra když je vedle sebe dvojce Fred - McTominay Smajlík 11

DeviI
Wazz - 29.07. Odpovědět

vzhledem k tomu, že ho fans PSG chtějí asi jako my, tak má jedinou šanci a to začít konečně hrát fotbal...pokud zůstane tak doufám, že ho Varane srovná do latě jak v repre...ještě je tu pořát šance že odejde v zimě za nějaký prachy a ne za rok zadarmo... Smajlík 7

Wazz

Za rok odejde zadarmo,je to sráč.

Rudejdablik
Wazz - 29.07. Odpovědět

Olé ho podusí na lavce a uvidíš jak před vánocema začne makat aby mohl v lednu pryč... Smajlík 7 na takový všiváky se musí jinak Smajlík 1

Wazz
Zomba - 28.07. Odpovědět

Přidat Pogbu, Jonese, Pereiru a Lingarda a budou finance na 2 hráče. Případně Dakota, pokud chce odejít

Zomba

Měl tady zůstat Lukaku a Pogbu vykopnout Smajlík 14

pavelprvni

Klub ho chce, fanoušci ne. Fanoušci mají Pavla Pogby a jeho nálad plné zuby.

AVSuvorov
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články