Zpět na » Premier League » Chelsea jedná se Sevillou o Koundém. Naopak budou Blues zvažovat nabídky na Tammyho Abrahama

Premier League - Chelsea jedná se Sevillou o Koundém. Naopak budou Blues zvažovat nabídky na Tammyho Abrahama

Chelsea jedná se Sevillou o Koundém. Naopak budou Blues zvažovat nabídky na Tammyho Abrahama © footballreporting.com, fotbalportal.cz - Koundé do Chelsea?

1

Líbilo se

27.07. - Blues chtějí posílit střed obrany a vyhlídli si potenciální posilu v Seville. Už začínají jednat s představiteli tamního klubu o možném příchodu Julese Koundého. Dvaadvacetiletý Francouz byl letos v létě i na EURO 2020. Pomohl také Seville do Ligy mistrů. Chelsea bude také přijímat nabídky na útočníka Tammyho Abrahama.

Střední obránce Jules Koundé přišel do Sevilly před dvěma lety z Bordeaux. A skvěle se prosadil. Vypracoval se v jednoho z nejslibnějších mladých obránců v Evropě. V minulé sezóně andaluskému celku pomohl kvalifikovat se do Ligy mistrů.

Dokonce si vysloužil pozvánku do francouzského výběru pro EURO 2020. Už loni v létě o jeho možném příchodu vyjednával Manchester City. Koundé je všestranný obránce. Dokáže zahrát i na pozici pravého obránce.

V současné době má se Sevillou smlouvu ještě na další tři roky. Vyjednávání bude tedy těžké. Chelsea bude muset vysázet na stůl velkou částku.

sfs(zdroj: skysports.com)

Na Stamford Bridge budou naopak přijímat nabídky na útočníka Tammyho Abrahama. Třiadvacetiletý útočník nemá důvěru kouče Thomase Tuchela. Už se o něj zajímá londýnský Arsenal. Ten by jej rád na hostování. Chelsea by Abrahama raději prodala natrvalo.

Zájem má také West Ham. Blues údajně budou požadovat částku, která bude vyšší než 40 miliónů liber. Tammy Abraham má smlouvu do roku 2023. Je třeba připomenout, že byl se 12 vstřelenými góly ve všech soutěžích nejlepším střelcem Chelsea.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 29.07. Odpovědět

to je tak když ti ani vítězství v LM nezvýší prestiž...navždy druhořadý malý klub, co nikdy velkoklubem nebude a to ani v londýně natož v anglii Smajlík 2 Smajlík 2

Wazz
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články