Zpět na » Primera Division » Diego Simeone: Byl to divný zápas, Real byl lepší než my

Diego Simeone: Byl to divný zápas, Real byl lepší než my

Diego Simeone: Byl to divný zápas, Real byl lepší než my © iconsport - Trenér Atletica mluvil po zápase s Realem s novináři

0

Líbilo se

06.02. - Atletico Madrid v neděli remizovalo s Realem Madrid 1:1. Bílý balet šel do vedení již ve 20. minutě díky trefě Brahime Díaze a většinu zápasu kontroloval hru. Přes velké šance a sporné momenty ve vápně ale nedokázal náskok zvýšit, čehož využilo v nastavení Atletico. Nedůrazu Los Blancos v obraně si všiml Llorente a v náběhu uklidil hlavou balon do sítě.

Na pozápasovém rozhovoru mluvil s novináři trenér Atletica Madrid Diego Simeone. První otázka se týkala toho, jak remíza ovlivní tabulku. „Tato remíza nám pomohla k získání dalšího bodu. Bod mi vůbec nevadí, tým se nevzdal a snažil se o něj bojovat až do konce, a nakonec jsme zaslouženě dosáhli remízy."

Dále Simeone mluvil o tom, jak zápas probíhal a kdo si zasloužil vyhrát. „Pro mě to byl podivný zápas, byli lepší než my. Ve druhé půli to byla těžkopádná hra s málo šancemi na obou stranách. Nebylo to tak živé derby jako ty tři předchozí, které jsme v této sezóně s nimi odehráli."

Simeone: “For me it was a strange game, they were better than us” -  Managing Madrid

Argentinec také okomentoval, jakým způsobem o půli měnil taktiku Atletů. „Myslím, že pro oba týmy to byla hodně taktická bitva. Snažili jsme se přinést trochu více energie do zápasu s Llorentem jako středním záložníkem, a s Bariosem a Memphisem jsme chtěli vytvářet více prostoru vepředu. Zasloužili jsme si ten gól hlavně proto, že jsme ho chtěli dát. Jen je škoda, že jsme neskórovali dříve, protože jsme přišli na Bernabéu s tím, že vyhrajeme."

Nikolas Kočica /

Nejnovější články