Zpět na » Primera Division » Real Madrid, Barcelona a Manchester City mají zájem o Nica Williamse

Real Madrid, Barcelona a Manchester City mají zájem o Nica Williamse

Real Madrid, Barcelona a Manchester City mají zájem o Nica Williamse © iconsport - Nico Williams by mohl přestoupit do Realu Madrid, Barcelony nebo Manchesteru City

0

Líbilo se

15.11. - Deník AS dnes informoval o tom, že Real Madrid projevil zájem o Nica Williamse z Athletic Bilbaa. Jedenadvacetiletému útočníkovi vyprší smlouva v klubu příští léto. Jedná sice o prodloužení kontraktu, ale musíme dodat, že jeho výstupní klauzule je nastavená na v uvozovkách pouhých 50 milionů eur a je stále aktivní. Pokud by měl odejít, tak si Bilbao přeje, aby odešel raději za zmíněných 50 milionů eur než zadarmo jako volný hráč.

Zpráva naznačuje, že o talenta mají zájem i Manchester City, Liverpool a Barcelona. Blaugrana však bude usilovat o Williamse pouze v případě, že odejde zadarmo jako volný hráč, což se v tuto chvíli zdá nepravděpodobné.

Athletic Club v Celta Vigo - LaLiga EA Sports

Real Madrid

To Real Madrid podle zprávy je ochotný výstupní klauzuli za Williamsovi služby. Bílý balet dobře ví, co levé křídlo umí s míčem a jak dokáže být v útoku nebezpečný. Navíc stále mu je pouze 21 let, má dost prostoru ke zlepšení a jednou by se tahle investice Realu mohla dost vyplatit. A pokud je tak loajální jako jeho bratr Inaki, tak by Los Blancos přivedli do týmu dalšího srdcaře. Ten totiž za Bilbao odehrál bez jediné absence 251 zápasů v řadě.

Inaki and Nico Williams, brothers on different national teams, make history  for Athletic Club - ESPN

Za Athletic odehrál Nico Williams 95 zápasů, ve kterých vstřelil 13 gólů a dvanáctkrát asistoval. Hodnota Španěla je nyní podle serveru Transfermarkt 40 milionů eur. V této sezóně hraje pravidelně. V La Lize nastoupil do 10 utkání, ve kterých odehrál dohromady 728 minut. Podílel se gólovou přihrávkou na pěti gólech a jeden sám vstřelil. Jistě jde o skvělého hráče, který se bude dále vyvíjet, otázkou ale zůstává, zda Real Madrid nemá už teď dostatek křídelníků a neměl by se ohlížet spíš po hrotovém útočníkovi.

Nikolas Kočica / managingmadrid.com

Nejnovější články