Zpět na » Primera Division » Ancelotti: Brahim po tomhle výkonu bude hrát víc

Ancelotti: Brahim po tomhle výkonu bude hrát víc

Ancelotti: Brahim po tomhle výkonu bude hrát víc © iconsport - Ancelotti mluvil o Brahimovi, Viníciovi, Rodrygovi a Luninovi

1

Líbilo se

09.11. - Real Madrid i přes nenasazení Juda Bellinghama pohodlně zvítězil doma ve včerejším zápase Ligy mistrů proti Braze 3:0. Góly vstřelilli Brahim Diaz, Vinícius a Rodrygo. Bílý balet si tak zajistil postup do vyřazovací fáze a v tabulce neztratil zatím ani bod. Po zápase se Ancelotti dostavil na pozápasovou konferenci, kde mimo jiné mluvil i o střelci prvního gólu.

„Ukázal kvalitu a pomáhal i defenzívě. Teď možná dostane více minut. Problém je, že na pozici, kde se cítí nejlíp, nastupuje Bellingham, ale dnes hrál Brahim výborně,“ pochválil trenér Diaze, který se zatím na hřiště moc nepodíval, což iritovalo mnohé příznivce Realu. Ti snad teď tedy budou mít častěji možnost být spokojení.

Real Madrid v Sporting Braga - UEFA Champions League

Znovu se řešil možný debut talentovaného Turka Adry Gülera, ale ten se nedostal na hřiště ani v tomto zápase. „Jsme velmi opatrní, teprve teď se vrátil do týmu po vážném zranění. Dostane se na hřiště, až bude připravený na sto procent,“ vysvětlil zkušený kouč.

Na seznam střelců v zápase se dostali Brazilci Vinícius a Rodrygo. O nich Ancelotti také mluvil: „V první půli zazněly nějaké pochybnosti, že by Vinícius mohl být efektivnější, ale v druhém poločasu byl skvělý. Jeho kombinace s Rodrygem byly parádní. Jejich protiútoky jsou velmi silné. Navíc když se pak vidíte na seznamu střelců, dodá vám to sebevědomí.“

Real musel na poslední chvíli řešit změnu gólmana, a do branky se tak dostal Lunin. „Kepa měl problémy na rozcvičce, nasadili jsme Lunina a on nám pomohl vyhrát zápas. Chytil penaltu a celkově odvedl solidní výkon. To ukazuje, že hloubka kádru je na vysoké úrovni. To jsme mohli vidět i u Brahima a Lucase Vazqueze. Díky tomu jsme v soutěžích silnějších,“ prohlásil Ancelotti.

Nikolas Kočica / managingmadrid.com

Nejnovější články