Zpět na » Primera Division » Máme tu zvrat! Sergio Ramos dal přednost návratu do Sevilly před Saudskou Arábií

Máme tu zvrat! Sergio Ramos dal přednost návratu do Sevilly před Saudskou Arábií

Máme tu zvrat! Sergio Ramos dal přednost návratu do Sevilly před Saudskou Arábií © iconsport.photo - Sergio Ramos se vrací do Sevilly

0

Líbilo se

04.09. - Včera vyšla zpráva o tom, že Al-Ittihad poslal oficiální nabídku smlouvy pro Sergia Ramose. Bývalý kapitán Realu Madrid, mistr světa a dvojnásobný mistr Evropy o velkorysé nabídce přemýšlel ale jen do chvíle, než přišla nabídka ze Sevilly. Španělský klub se nejspíše stane vítězem tohoto finančně nerovného souboje se Saudskou Arábií a oznámí velký návrat.

Byla to právě Sevilla, jenž vychovala a připravila na velký fotbal Sergia Ramose. Psal se rok 2004 a 17letý Ramos debutoval za první tým Sevilly v zápase s La Coruňou. Už od té chvíle všichni věděli, že má potenciál na to, stát se skutečně velkým hráčem. V další sezóně už byl pevnou součástí prvního týmu a stačil mu právě pouhý jeden rok, aby přilákal Real Madrid. Dál už to známe. V dresu Los Blancos se stal ikonou, vyhrál nespočet trofejí včetně 4 z Ligy mistrů a před dvěma lety se s klubem nedobrovolně rozloučil a posílil PSG.

Po dvou letech v Paříži mu nyní vypršela smlouva a ani jedna ze stran neměla v úmyslu kontrakt prodloužit. Podruhé v kariéře se tak ze Sergia Ramose stal volný hráč. Nabídek měl zřejmě spoustu. Mluvilo se hlavně o klubech z Turecka, ale nejvážnější a oficiální zájem jsme registrovali ze Saudské Arábie. A právě saudskoarabský klub Al-Ittihad včera představil svou oficiální nabídku smlouvy pro 37letého Ramose. Španělská ikona nad ní reálně přemýšlela, ale tak jak jsem předpokládal, na poslední chvíli se ozvala Sevilla.

Ta měla v poslední den přestupového období zájem o Nelssona z Galatasaray. Přestup ale nevyšel. Ovšem značilo to něco o tom, že by Sevilla chtěla stopera. A když vám na trhu volných hráčů stojí jeden z nejlepších v historii, navíc váš odchovanec, nedávalo by smysl to alespoň nezkusit. A pokus to byl evidentně velmi zdařilý. Ramos podepíše kontrakt na 1 rok s opcí na další. Co nevidět projde zdravotní prohlídkou a stane se oficiálně hráčem klubu, který kdysi před 18 lety opouštěl. Takovéhle příběhy vždy vidíme rádi.

Sergio Ramos

David Suchý / twitter.com

Nejnovější články