Zpět na » Ostatní » Sergio Ramos dostal nabídku od Al-Ittihad. Klub nadále hledá posilu do obrany

Sergio Ramos dostal nabídku od Al-Ittihad. Klub nadále hledá posilu do obrany

Sergio Ramos dostal nabídku od Al-Ittihad. Klub nadále hledá posilu do obrany © iconsport.photo - Sergio Ramos

0

Líbilo se

03.09. - Sergio Ramos je stále mezi volnými hráči. Spekulace o návratu do Realu Madrid při zranění Edera Militaa se nepotvrdily a španělská ikona tak zřejmě zamíří mimo reflektory top 5 evropských soutěží. Nyní mu na stole přistála nabídka z Al-Ittihad, který nutně shání velkou posilu do obrany a Sergio Ramos je dokonalým příkladem hráče, kterého v Saudské Arábii chtějí.

Sergio Ramos je bezesporu jedním z nejlepších obránců fotblových dějin, minimálně co se trofejí tyče. Začínal v Seville jako pravý obránce, načež se jako obrovský talent přesunul do Realu Madrid. Tam vyrostl v legednu, kapitána a velkou oporu při zisku 4 titulů z Ligy mistrů. Se Španělskem se stal dvakrát mistrem Evropy a z JAR si domů přivezl trofej pro mistra světa. Po 671 zápasech a 101 gólech mu vedení klubu nenabídlo dvouletý kontrakt, a tak se rozhodl pro odchod. Podepsal v PSG, kde mu toto léto vypršela smlouva a je volným hráčem.

Mluvilo se o zájmu tureckých klubů jako Galatasaray nebo Besiktas. Zatímco Galatasaray prostě zřejmě nechce, Besiktas nemá peníze, což veřejně potvrdil i klubový prezident. Ramos je příliš drahý. Po zranění Edera Militaa se dokonce mluvilo o krátkodobém návratu domů na Santiago Bernábeu, což se ale nakonec neuskutečnilo a ani neuskuteční. Možností může být nadále Sevilla. Ta se v poslední den přestupového okna snažila o příchod stopera Nelssona z Galatasaray a tenhle návrat domů do rodného města na konec kariéry by byl také krásný.

Celé léto se ale mluvlo taktéž o Saudské Arábii, pro kterou by bylo obrovské jméno, jakým Sergio Ramos jednoznačně je, dalším klenotem do sbírky. Aktuálně přišla oficiální nabídka kontraktu z Al-Ittihad. Tento klub se poohlíží po posile do obrany, která zatím kulhá. Mluvilo se o Joe Gomezovi z Liverpoolu, nebo Luizi Felipem z Realu Betis. Klub to bude dále zkoušet i na Liverpool a Mohameda Salaha. Jenomže ze zákulisí chodí informace, že hráči nejsou v klubu spokojení, že tu jsou určité spory s trenérem Espiritem Santem a je tak otázkou, jestli nebude projekt Al-Ittihad jeden velký výbuch.

Sergio Ramos

David Suchý / twitter.com

Nejnovější články