Zpět na » Primera Division » Xavi: Přestup Messiho záleží na tom, co chce sám Messi

Primera Division - Xavi: Přestup Messiho záleží na tom, co chce sám Messi

Xavi: Přestup Messiho záleží na tom, co chce sám Messi © iconsport - Rozhodnutí o příštím působišti Lionela Messiho se blíží

2

Líbilo se

22.05. - Návrat Lionela Messiho na Camp Nou se řeší již od roku 2021, kdy Barcelonu opustil coby volný hráč. Za PSG v příští sezóně ale už jistě hrát nebude, a tak spekulace ohledně přestupu do Barcelony znovu sílí. Xavi však brzdí fanoušky a říká, že ještě nic nebylo rozhodnuto a že přestup závisí na rozhodnutí samotného Argentince.

„Visí to ve vzduchu. Záleží na mnoha věcech. Nemůžu toho v tuhle chvíli moc říct. Leo je neuvěřitelný fotbalista. Je to kamarád. Záleží především na jeho záměrech s jeho budoucností a na tom, co on sám chce,“ řekl Xavi.

Xavi

Prezident Barcy Joan Laporta prohlásil, že udělá vše, co je v jeho silách, aby přivedl pětatřicetiletého hráče zpět do klubu. O hráče se však nezajímá jen Barcelona, a i kdyby to byla jen ona, velkou překážkou je finanční stránka klubu. Naopak arabský celek Al-Hilal nabídl argentinskému reprezentantovi plat 500 milionů eur. Zájem pak má i tým Davida Backhama Inter Miami z americké MLS.

Lionel Messi PSG 2022-23

Server Transfermarkt dává šanci přestupu do Arábie 45 procent. Spekulace ohledně přestupu do Barcelony zde nejsou uvedeny. Každopádně teď Messiho čekají poslední dva zápasy za PSG, tým z Paříže bude hrát proti Štrasburku a Clermontu. Potom se rozhodne o jeho příštím angažmá.

Lionel-Messi

Nikolas Kočica / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články