Zpět na » Primera Division » Objevila se další zpráva z případu Barcelony El Caso Negreira

Primera Division - Objevila se další zpráva z případu Barcelony El Caso Negreira

Objevila se další zpráva z případu Barcelony El Caso Negreira © iconsport - Objevila se další zpráva z případu Barcelony El Caso Negreira

0

Líbilo se

17.03. - Poté, co se minulý týden objevily první důkazy o podezřelých zprávách rozhodčích podaných Barceloně v případu El Caso Negreira, web Libertad Digital zveřejnil další příspěvek o rozhodčím Carlosi Delgadovi Ferreirovi.

Zmíněná zpráva se týká El Clásica z roku 2012, které skončilo 2:2 po dvou gólech Lionela Messiho a dvou gólech Cristiana Ronalda. Skládá se ze tří stran a napsal ji sám Jose Maria Enriquez Negreira. Podrobně v ní popisuje, jak bude mít Delgado dobře připravené řízení zápasu a kde to bude možné, poskytne výhodu právě Barceloně. Píše také, aby hráči chodili hodně na zem, aby se rozhodčí ujistil, že rozpozná fauly. Pravděpodobně ale prý bude trestat skoky.

Rozhodčího Negreira popsal jako fyzicky nejhoršího v lize. Delgado také o dva roky později odešel do důchodu. „Bude se snažit reagovat na rytmus hry a prvních deset minut stráví uprostřed hřiště,“ prohlásil bývalý viceprezident španělské komise rozhodčích.

Altercado entre el ex árbitro Delgado Ferreiro y un joven en el Sadar

Barcelona stále trvá na své nevině ohledně případu a tvrdí, že je vše v pořádku. Obvinění byla nedávno přijata do soudního procesu a klub a bývalí jeho prezidenti Josep Maria Bartomeu a Sandro Rosell tak čelí obvinění o dlouhodobé korupce. Pokud se prokáže vina klubu, Barca může přijít o své ligové tituly, tituly Ligy mistrů a sestoupit do druhé ligy.

Bartomeu: ´We are happy with the agreement´

Rosell has destroyed this club - Jose Enrique takes aim at former Barcelona  president

Nikolas Kočica / football-espana.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články