Zpět na » Primera Division » Alex Telles bude z Manchesteru hostovat v Seville

Primera Division - Alex Telles bude z Manchesteru hostovat v Seville

Alex Telles bude z Manchesteru hostovat v Seville © kickoffghana.com - Alex Telles bude hrát za Sevillu

0

Líbilo se

04.08. - Do Manchesteru United přicházel jako hvězda portugalské ligy, krajní obránce, který si v Portu skoro připsal dvouciferný počet gólů i asistencí. Jenže v Anglii mu to příliš nesedlo. Prakticky celou dobu je náhradníkem a jeho výkony nejsou takové, jaké se očekávali. Nyní po dvou letech odchází na hostování do Sevilly.

Alex Nicolao Telles je rodákem z brazilského Caxias do Sul a v dospělém fotbale se prosadil v dresu Grémia. V roce 2014 přestoupil do tureckého Galatasaraye a již po roce a půl si ho vyhlédl Inter Milán. Nakonec ale zůstalo jen u hostování a přestoupil do Porta. A tam se objevila jeho produktivita. Během takřka 200 zápasů si připsal 26 gólů a 87 asistencí. Na obránce velmi dobrá čísla.

I proto ho v roce 2020 za 15 milionů eur přivedl Manchester United jako nejlepšího hráče portugalské ligy s hodnotou takřka 3x vyšší než byla přestupová částka. Jenže něco se pokazilo. Telles se zranil a Luke Shaw se dostal do životní formy. V Minulé sezóně si sice zahrál více než v první, ale znovu to nebylo nic moc. A tak přichází hostování.

Sevilla se v minulém ročníku umístila v lize čtvrtá a zahraje si Ligu Mistrů. A vypadá to, že i s Alexem Tellesem. Vše má být připraveno a šestinásobný brazilský reprezentant si poprvé vyzkouší Španělsko. Sevilla zároveň bude platit celou výši jeho platu. Ten má činit okolo 4 milionů eur ročně.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

David Suchý / dailymail.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články