Zpět na » Premier League » Manchester United otevřel jednání o podpisu útočníka Salcburku Benjamina Šeška

Premier League - Manchester United otevřel jednání o podpisu útočníka Salcburku Benjamina Šeška

Manchester United otevřel jednání o podpisu útočníka Salcburku Benjamina Šeška © redbullsalzburg.at - O Benjamina Šeška je velký zájem

0

Líbilo se

03.08. - VIDEO Manchester United otevřel podle několika zdrojů jednání s Red Bullem Salcburk ohledně možného přestupu útočníka Benjamina Šeška. O teprve devatenáctiletého slovinského reprezentanta mají údajně United velký zájem, problémem jsou však odlišné představy se Salcburkem, co se týče ceny hráče.

Šeškovo jméno se v souvislosti se zájmem Manchesteru United začalo objevovat během posledních týdnů poměrně pravidelně, United však nejsou ani zdaleka jediným klubem, který podpis mladého Slovince zvažuje.

19letý útočník si udělal jméno především během poslední průlomové sezóny, ve které nastřílel působivých 11 gólů a přidal šest asistencí v 37 odehraných utkáních ve všech soutěžích.

O teenagera, který odehrál už třináct utkání za reprezentaci Slovinska, tak během léta projevilo zájem hned několik předních evropských klubů a jednání nyní otevřel i Manchester United.

„Manchester United pracuje na podpisu Benjamina Šeška a nyní tlačí na jeho přestup. United měli více než jedno přímé setkání s jeho agenty,“ přiznal reportér Fabrizio Romano.

O podpis Šeška však usilují i další kluby. Tento týden bude pro konečné rozhodnutí opravdu důležitý.“

Přestože Manchester United se měl již několikrát setkat s agenty hráče a informovat je o svém zájmu, Salcburk nemá potřebu hráče prodávat a jeho představa ohledně ceny hráče je tudíž výrazně jinde, než představa United.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články