Zpět na » Premier League » Odchod Cristiana Ronalda z Old Trafford před koncem zápasu je nepřijatelný, říká Erik ten Hag

Odchod Cristiana Ronalda z Old Trafford před koncem zápasu je nepřijatelný, říká Erik ten Hag

Odchod Cristiana Ronalda z Old Trafford před koncem zápasu je nepřijatelný, říká Erik ten Hag © metro.co.uk, fotbalportal.cz - Ten Hag a Cristiano Ronaldo

1

Líbilo se

03.08. - NEPŘEHLÉDNĚTE Sice v generálce na novou sezónu proti Vallecanu nastoupil v základní sestavě, ale fanoušci Manchesteru United rozhodně v klidu být nemohou. Cristiano Ronaldo byl totiž vyfocen, jak opouští stadion Old Trafford ještě před koncem tohoto utkání, ve kterém Red Devils remizovali se španělským klubem 1:1. Manažer Erik ten Hag je z toho pořádně nazlobený.

Podle manažera Manchesteru United Erika ten Haga byl předčasný odchod Cristiana Ronalda z Old Trafford během nedělního přátelského utkání s Rayem Vallecano nepřijatelný.

Portugalský útočník opustil stadion United ještě před koncem nedělní remízy 1:1 s týmem z La Ligy, která byla posledním předsezónním přátelským zápasem klubu před začátkem nové sezóny Premier League.

Ronaldo byl vyfotografován, jak opouští Old Trafford se svým spoluhráčem z United Diogem Dalotem, ale na rozdíl od svého krajana nebyl obránce zařazen do sestavy klubu pro utkání s Vallecanem.

Sedmatřicetiletý hráč, jehož budoucnost v United je zpochybňována zprávami, že chce odejít, aby mohl hrát za klub, který bude v příští sezóně hrát Ligu mistrů, však nastoupil v prvním poločase proti Španělům, než byl o přestávce vystřídán.

Ten Hag však z Ronaldova počínání nebyl nadšený a nizozemským médiím AD a Viaplay řekl: „Nebyl sice jediný, kdo po poločase odešel, ale říkám hráčům, že je to nepřijatelné. Že jsme tým a že je třeba zůstat až do konce.“

Ronaldo chyběl na nedávném předsezónním turné United v Thajsku a Austrálii, zatímco řešil rodinné problémy, a k tréninku se vrátil až minulý týden, kdy se svým agentem Jorgem Mendesem vedl další jednání o své budoucnosti.

United však trvají na tom, že prodej pětinásobného držitele Zlatého míče, který pevně patří do plánů Ten Haga, neschválí, ačkoli nový šéf United připustil, že hráč je z hlediska kondice stále daleko za svými spoluhráči.

„Není na úrovni zbytku týmu, protože vynechal spoustu týdnů,“ řekl Ten Hag pro Viaplay před nedělním střetnutím s Rayem. „Ale potřebuje zápasy a potřebuje trénovat, a to hodně.“

United zahájí své tažení Premier League v neděli doma proti Brightonu.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články