Zpět na » Primera Division » Realu Madrid by se líbil útočník Mainzu Burkardt

Primera Division - Realu Madrid by se líbil útočník Mainzu Burkardt

Realu Madrid by se líbil útočník Mainzu Burkardt © playmakerstats.com - Jonathan Burkardt

0

Líbilo se

31.07. - Real Madrid se již údajně zbavil útočníka Mayorala a další na řadě má být i Mariano Díaz. Pryč je i Luka Jovič. Bílý balet tak prakticky nemá žádného náhradníka za Karima Benzemu. Řešením by mohl být zjev minulé sezóny Bundesligy z Mainzu. 22letý Jonathan Burkardt by se prý vedení klubu líbil.

Jonathan Burkardt je odchovancem Mainzu. Během minulého ročníku na sebe upoutal pozornost nejen německých klubů. Ve 34 zápasech vstřelil 11 gólů a byl naprosto klíčovou součástí týmu, který po většinu sezóny bojoval o účast v evropských pohárech. Mládežnický reprezentant Německa se vyznačuje zejména skvělým pohybem a technikou. Zároveň je ale silný v osobních soubojích a věřte mi, že ve vápně mu prostor nechat nechcete. Umí toho vždy využít. Je to ale stále mladý hráč a občas se nevyhne nějakému špatnému řešení, ukvapenosti a tak dále.

Jeho tržní hodnota je na úrovni 17 milionů eur. Podobné částky jsou pro Real Madrid jako drobné. Navíc pokud se klubu podaří prodat všechny nadbytečné hráče jako je právě třeba Mariano nebo záložník Dani Ceballos, příchod německého útočníka by se tak zaplatil.

Není ale jediným možným řešením. Spekuluje se i o zájmu o Timo Wernera. Takový příchod by byl samozřejmě dražší, ale úroveň těchto dvou hráčů alespoň prozatím stále nemůžeme srovnávat. Burkardt je stále ještě hráč, který v dospělém fotbale pravidelně nastupuje teprve druhou sezónu a má za sebou jen jeden ale za to velmi povedený ročník.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Hlavně když se z něj nestane druhý Jovič.

Prasemiro
Nejnovější články