Zpět na » Primera Division » Broja Mayoral opouští Real Madrid po 15 letech. Hrát bude za Getafe

Primera Division - Broja Mayoral opouští Real Madrid po 15 letech. Hrát bude za Getafe

Broja Mayoral opouští Real Madrid po 15 letech. Hrát bude za Getafe © leballonrond.fr - Borja Mayoral bude hrát za Getafe

0

Líbilo se

27.07. - Přestupové období Realu Madrid nemělo být jen o příchodu Kyliana Mbappého, ale důležitou částí měli být odchody hráčů, kteří jsou pro klub nepotřební a “zbytečně“ pobírají poměrně vysoké platy. Mezi ně patří Mariano Díaz, Dani Ceballos nebo Borja Mayoral. Právě posledně jmenovaný je teď na odchodu. Real Madrid definitivně opouští po 15 letech.

Borja Mayoral do Realu Madrid přišel v roce 2007 jako 10letý chlapec. Prošel všemi mládežnickými kategoriemi a jako jeden z mála hráčů z akademie může říct, že dostal v A-týmu šanci. Debutoval v roce 2015 proti Las Palmas a od té doby si připsal 33 zápasů, ve kterých vstřelil 7 branek. Po většinu doby ale chodil po hostováních. Postupně prošel Wolfsburgem, Levante, AS Řím a naposledy Getafe. A právě Getafe bude jeho novým klubem.

Realu Madrid klub z madridského předměstí zaplatí 10 milionů eur a Mayoral bude oblékat jeho barvy. Za půl roku, který v klubu strávil vstřelil 6 branek, na které bude chtít letos navázat a doplnit Enese Ünala, který vstřelil 16 branek v uplynulém ročníku. Podle nových posil bude mít Getafe v nové sezóně nemalé ambice a tým buduje opravdu solidní.

Real Madrid zatím opustili kromě dlouholetých hráčů Luka Jovič, mladí stopeři Victor Chust a Mario Gila a mladý japonský talent Takefusa Kubo. Ten se nedokázal na Santiago Bernabeu prosadit a po hostováních na Mallorce, ve Villarealu, Getafe a naposledy znovu Mallorce, přestoupil do Realu Sociedad.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

David Suchý / marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články