Zpět na » Primera Division » Tady nejsi vítaný. Fanoušci Atlétika Madrid protestovali proti podpisu Cristiana Ronalda

Tady nejsi vítaný. Fanoušci Atlétika Madrid protestovali proti podpisu Cristiana Ronalda

Tady nejsi vítaný. Fanoušci Atlétika Madrid protestovali proti podpisu Cristiana Ronalda © skysports.com - Cristiano Ronaldo

1

Líbilo se

28.07. - Fanoušci Atlétika Madrid velice nelibě nesou zprávy o možném přesunu útočníka Manchesteru United Cristiana Ronalda do jejich klubu a svůj názor se rozhodli dát najevo. Během přátelského utkání proti Numancii tak vyvěsili transparenty se vzkazy, podle kterých Ronaldo v jejich klubu není vítaný.

Přestože Atlétiko Madrid, které mělo patřit mezi kluby, které o Ronalda jevily zájem, nedávno společně s Bayernem Mnichov vyloučilo podpis portugalské hvězdy, nezabránilo to některým fanouškům dát najevo svoji nelibost s podobnými zprávami.

Během přátelského utkání proti Numancii tak fanoušci Atlétika vyvěsili na stadionu Estadio Municipal de El Burgo de Osma transparenty se vzkazy namířenými proti Ronaldovi.

Podle prohlášení fanouškovské základny Ronaldo, jenž dříve působil v konkurenčním Realu Madrid, neodpovídá klubovému étosu a žádají klub, ale jej nepodepisoval.

Ronaldo v úterý jednal s novým manažerem Manchesteru United Erikem ten Hagem o své budoucnosti v klubu, přičemž setkání se měli účastnit i hráčův agent Jorge Mendes nebo bývalý manažer United Sir Alex Ferguson.

Cristiano RonaldoFanoušci Atlétika Madrid ve svém klubu Ronalda nechtějí. (zdroj: skysports.com)

Ronaldův postoj ohledně budoucnosti na Old Trafford se nicméně nezměnil a hvězdný útočník měl nadále trvat na svém odchodu z klubu, přičemž United jsou ochotni vyslechnout si případné nabídky za hráče.

Ronaldo vynechal celou předsezónní přípravu Manchesteru United v Thajsku a Austrálii, podle oficiální verze z rodinných důvodů, kterou klub přijal.

Kapitán portugalské reprezentace nicméně United už dříve informoval, že má v plánu odejít kvůli obavám, že v dresu Manchesteru United nebude moci v příští sezóně bojovat o největší trofeje.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Nejnovější články