Zpět na » Premier League » Chystá Cristiano Ronaldo návrat domů? Jeho agent už jedná se Sportingem

Premier League - Chystá Cristiano Ronaldo návrat domů? Jeho agent už jedná se Sportingem

Chystá Cristiano Ronaldo návrat domů? Jeho agent už jedná se Sportingem © uk.knews.media.com, fotbalportal.cz - Cristiano Ronaldo

0

Líbilo se

29.07. - Cristiano Ronaldo i po dalších schůzkách s vedením Manchesteru United potvrdil, že chce z klubu odejít. Hlavní problém je známý. Slavný Portugalec je závislý na účasti v Champions League. To je jeho hlavní motivační faktor. Chce si v ní upevnit pozici nejlepšího střelce historie. Podle všeho už jeho agent Jorge Mendes jedná se Sportingem Lisabon, kde Ronaldo startoval svou kariéru.

Cristiano Ronaldo má v současnosti v rámci Ligy mistrů na kontě 140 gólů, což je o 15 více než Lionel Messi. Na Messiho ztrácí tři góly ve skupinové fázi, což je podle zprávy další motivační faktor.

Ronaldův agent Jorge Mendes jednal se Sportingem, protože se snaží najít cestu k odchodu z Old Trafford, tvrdí list The Athletic.

Cristiano Ronaldo zopakoval své přání opustit Manchester United, přičemž jako možný nový klub zkoumal Sporting.

Právě v tomto klubu Cristiano Ronaldo startoval svou hvězdnou kariéru. Působil v něm v letech 1997 až 2003. V přípravném utkání s Manchesterem United se Alexi Fergusonovi zalíbil tak, že si jej následně i koupil.

Že by se nyní kruh uzavřel? V minulé sezóně skončil Sporting na druhém místě, čímž si zajistil místo v základní skupině Champions League. To je Cristiana Ronalda rozhodující faktor.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

tož jdi jdi.. val val...a už sa nevracaj!

MUFC_RedArmy
DeviI - 29.07. Odpovědět

Choť do pici

DeviI

To dopadl teda :-D zadnej top klub kterej se dostava v LM do nejzavěrečnějších fází kde by si mohl navyšovat svůj golovej rekord ho nechce a ve Sportingu kde je liga o hovně kde si jede FC Porto svoji hru a zbytek hraje o 2,3místo Benfika se Sprtingem a šance ze da hodne golů v LM je ve Sportingu taky mala páč je rád kdyz hned nevypadne to Messi s Psg ma víc času davat goly :-D takhle mohl pomoct vyhrat evropskou s United a do top4 pak si zahrat LM a pak uplne na zavěr jít do Sportingu si odpoči

Teslator

a jestě by byla prdel kdyby Sporting nepostoupil ze skupiny v LM a sel do evropský ligy a tam dostal United a ten by ho hned v prvím playoff vypráskal a vyřadil :-D :-D :-D no ty voleeee

Teslator

Jasné, a hrať bude za pivo a párky. Celý Sporting dáva dokopy na platy túto sezónu 18,2 mil. eur.

Princ z Paríža
Nejnovější články