Zpět na » Premier League » Manchester připouští Ronaldův odchod, ale jedině formou hostování

Premier League - Manchester připouští Ronaldův odchod, ale jedině formou hostování

Manchester připouští Ronaldův odchod, ale jedině formou hostování © football-espana.net - Cristiano Ronaldo

1

Líbilo se

25.07. - Jorge Mendes, agent Cristiana Ronalda, je v neustálém kontaktu s vedením Manchesteru United. Poslední zprávy mluví o tom, že je klub z Premier League ochoten Ronaldovi vyhovět a nechat ho odejít, ale pouze na hostování a současně s podmínkou prodloužení smlouvy.

Podle anglického tisku zůstal hvězdný portugalský hráč doslova v šoku poté, co Manchester United připustil, že bude jednat o jeho možném uvolnění, aby tak splnil hráčovo přání být v klubu, který hraje Ligu Mistrů. Manchester United si ovšem klade dvě podmínky. Tou první je hostování, coby jediná přípustná forma odchodu. A druhou podmínkou je současné podepsání prodloužení smlouvy mezi CR7 a Manchesterem United.

Hráčův agent i samotný hráč byli podmínkami klubu doslova šokováni, zejména pak poté, co opakovaně vyjádřili touhu ukončit angažmá v Manchesteru a odejít. Nicméně jednání mezi klubem a Jorge Mendesem může být pověstnou první vlaštovkou, která roztočí kola přestupových jednání. Zároveň také svitla naděje řadě sponzorů United i samotným fanouškům. Ti byli velmi zklamaní přístupem Ronalda v předsezónní přípravě, kterou zatím portugalský útočník zcela vynechává a trénuje individuálně.

Pokud by tedy obě strany souhlasily s variantou hostování a zároveň našli pro portugalského útočníka i vhodný klub, existovala by reálná šance Ronaldova posezónního návratu na Old Trafford, třeba již s vidinou účasto v Lize mistrů.

Andrea Suttnerová / thesun.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Eidur - 26.07. Odpovědět

Skvělý fotbalista, nicméně pro nejlepší týmy už má minimální přínos. Měl by jít do USA, tam si z něj ještě sednou na zadek.

Eidur
Tygrice - 25.07. Odpovědět

Ten Haag může překvapit, já bych United nepodceňovala, CR by se měl přestat chovat neprofesionálně a hrát třeba i Evropskou Ligu. Smajlík 1

Tygrice
DeviI - 25.07. Odpovědět

Ať jde.....v kabině dělá jen chaoz

DeviI
JSP90 - 25.07. Odpovědět

Komedie všech komedií..Mě by fakt zajímalo kdy a jak tahle stupidní telenovela skončí.Ten hag řekne že s Ronaldem mluvil a oba se těší na spolupráci v nové sezoně.A pak začnou tyhle šaškárny.Ronalda mám rád,měl jsem radost když se vrátil ale tohle už je fakt trapný.Za 14 dní začíná liga a tohle jen zdržuje nákup potřebné náhrady do útoku.Už ted máme v týmu v podtstatě pouze křídelníky a ikdyby Ronaldo zůstal tak nechápu jak se můžeme spokojit pouze s mladým Antonym navíc. Smajlík 11 Smajlík 12

JSP90

Ať jde třeba do prdele, nakonec by leštil stejně lavku pokud by se z něj EtH neposral, bo tento týpek prostě presovat ne-bu-de, a především kvůli němu jsme loni skončili na 6. místě.. My potřebujeme útočníka, který bude i bez balónu létat 90., ne dědu doklepávače. Sorry jako..

AVSuvorov
Nejnovější články