Zpět na » Primera Division » Lewandowski mánie způsobuje problémy: Ve fanshopu nemají písmeno W

Primera Division - Lewandowski mánie způsobuje problémy: Ve fanshopu nemají písmeno W

Lewandowski mánie způsobuje problémy: Ve fanshopu nemají písmeno W © fcbinside.de - V Barceloně nejsou k dostání dres se jmenovkou Lewandowski

2

Líbilo se

20.07. - Oficiální fanshop Barcelony na Nou Campu zareagoval velmi pozdě na příchod nové posily do katalánského klubu a nyní není schopen fanouškům prodávat dres se jménem polského útočníka. Chybí jim totiž písmeno W, bez kterého nedokáží tisknout dresy se jménem Lewandowski.

V Barceloně odstartovala opravdová Lewandowskimánie a to pouhých několik hodin od oficiálního příchodu polského hráče a přesto, že v týmu ještě ani nedebutoval. Fanoušci katalánského klubu jsou z přestupu útočníka Bayernu nadšeni a tuší, že v této sezóně nebudou v La Lize hrát druhé housle.

Mánie okolo hráče je cítit na každém kroku a tak jak v závěrečné fázi jednání v bavorské metropoli protestně stahovali z obchodů dresy se jménem polského reprezentanta, tak se v Barceloně potýkají se zásadním problémem. V BarçaStore na Nou Campu nejsou k dispozici pro fanoušky dresy se jménem Lewandowski.

Na všechny dresy, ať už hráčské se jménem a číslem, nebo fanouškovské personalizované, se veškeré potisky přidávají ručně. Jsou vyřezány ze speciální termofolie, která se po zahřátí zůstane na dresu přilepená. V běžném případě jsou písmen v obchodech zásoby, ale natolik netradiční W, které se naíc ve jméně lewandowski objevuje hned dvakrát, prostě velmi rychle došlo.

Marketingové oddělení odvolává fanoušky na jiné fanshopy ve městě, kde by problém mít neměli a zároveň slibuje co nejrychlejší řešení problému i na Nou Campu. Efekt příchodu polského útočníka pociťuje také samotný klub na sociálních sítích. "Jen na Instagramu měla video o Lewandowském více než 116 milionů a nekončíme. Na Tiktoku, sítě oblébené mezi teenagery se pak počet shlédnutí blíží 75 milionům,“ potvril mluvčí marketingového oddělení Barcelony.

Andrea Suttnerová / mundodeportivo.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články