Zpět na » Primera Division » Real Madrid touží rychle uzavřít novou smlouvu s Viniciusem

Primera Division - Real Madrid touží rychle uzavřít novou smlouvu s Viniciusem

Real Madrid touží rychle uzavřít novou smlouvu s Viniciusem © 20min.es - Vinícius Júnior

0

Líbilo se

15.06. - Prodloužení smlouvy jednoho z protagonistů závěru sezóny je naprostou prioritu Realu Madrid a s ohledem na přání trenéra Ancelottiho, který chce mít pro začátek přípravy kompletní tým, je potřeba jednat rychle.

Nová smlouva mezi Viniciusem Juniorem, jednadvacetiletým hráčem Realu, a klubem z Madridu je téměř hotová, zbývá doladit poslední detaily, které se týkají především platnosti smlouvy. Real je ale rozhodnut, že k podpisu smlouvy dojde nejpozději v průběhu příštího týdne.

Jediným aspektem, ve kterém se obě strany zatím neshodují je délka smlouvy. Ta současná hráči vyprší v roce 2024 a Real navrhuje její prodloužení do roku 2028. Brazilský reprezentant by ovšem preferoval smlouvu kratší s platností do roku 2026 nebo 2027.

Co je ovšem jisté je fakt, že platové podmínky mladého útočníka se výrazně zlepší a to více než dvojnásobně. Z dřívějšího platu 3,2 milionu eur, který mohl i s bonusy dosahovat až na 4 miliony eur, si nyní Vinicius přijde na 10 milionů eur ročně, plus pochopitelně bonusy.

Výrazně se změní také doložka o vystupní klauzuli, ta současná byla stanovena na 350 milionů eur, nová ale dosáhne na neuvěřitelnou miliardu eur. To je přesně částka, kterou nově Real Madrid vepisuje do všech smluv svých největších hvězd a doufá tak, že odradí případné zájemce. V případě Viniciuse je to ovšem více než symbolické, protože brazilský hráče je v Madridu spokojen a na volání jiných klubů zatím nikdy neslyšel.

Vinicius tak má před sebou pauzu mezi nezapomenutelnou loňskou a velmi vzrušující novou sezónou. Pod Ancelottim zakončil uplynulý ročník La ligy jako třetí nejvytíženější hráč Realu s 4274 minutami a v týmu byl také druhým nejlepším střelcem a nejlepším nahrávačem. Není tedy divu, že Real tlačí na prodloužení smlouvy a udržení své mladé hvězdy.

Nejlepší zdroj informací o španělském fotbale ŠpanělskýFotbal.cz.

Andrea Suttnerová / marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články