Zpět na » Primera Division » Hvězdný Gareth Bale měl být nabídnut k podpisu Getafe. Co na to jeho agent?

Hvězdný Gareth Bale měl být nabídnut k podpisu Getafe. Co na to jeho agent?

Hvězdný Gareth Bale měl být nabídnut k podpisu Getafe. Co na to jeho agent? © skysports.com - Gareth Bale

0

Líbilo se

09.06. - BULVÁRNÍK Agent Garetha Balea se měl vysmát spekulacím týkajícím se možného přesunu jeho klienta z Realu Madrid do Getafe. Sportovní ředitel Getafe Angel Torres ve středu přiznal, že mluvil se zástupci velšského útočníka a ti mu hvězdu Realu Madrid nabídli k podpisu.

Sportovní ředitel Getafe Angel Torrese ve středu šokoval celý fotbalový svět informací o tom, že mu byl agenty nabídnut k podpisu jeden z nejlépe placených hráčů fotbalového světa.

„Mluvil jsem se zástupcem Garetha Balea. Nabídli nám ho. Musíme tuto nabídku prostudovat s trenérským týmem Getafe a sportovním managementem,“ přiznal ve středu Torres.

Zda na sebe chtěl sportovní ředitel Getafe jen upozornit, nebo agenti hráče nečekali, že tato nabídka vyjde na světlo světa, je nyní otázkou. Hráčův agent Joshua Barnett se totiž měl podle několika blízkých zdrojů této informaci vysmát s tím, že na Torrese ani nemá číslo.

Přestože Getafe tak zdá se ze hry o podpis Balea vypadlo, vyloučen není jiný překvapivý přesun útočníka Realu Madrid a to domů do velšského Cardiffu.

Místní Cardiff City, který momentálně hraje anglickou Championship, údajně vážně pracuje na podpisu nejen Balea, ale i bývalé opory Arsenalu Aarona Ramseyho a věří, že se mu oba hráče podaří přesvědčit k návratu domů.

Tento pokus by mohl zabrat především u Balea, který se v Cardiffu narodil a předpokládá se, že bude připraven výrazně snížit svůj plat, aby se mohl do města vrátit.

Velké šance se nicméně dávají i možnému příchodu Ramseyho, který sice má v Juventusu posledních 12 měsíců smlouvy, ale očekává se, že italský velkoklub dovolí jednomu z nejlépe placených hráčů klubu odejít.

Kam dál?

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Nejnovější články